שירותי אריזה בירושלים - מאור את יחיאל

 האריזה והפריקה הם החלק המייגע במעבר דירה, תנו לנו לעזור לכם! נחסוך לכם זמן יקר!

שירותי אריזה בירושלים זהו אחד מהשירותים המבוקשים ביותר בין מי שעובר דירה בירושלים ובמקומות נוספים.

לא נגזים אם נאמר שהובלה מוצלחת מתחילה במלאכת האריזה וגם מסתיימת בה. אריזה מקצועית ומחושבת תקל על ההובלה, על הפריקה של  התכולה ועל ההתארגנות בדירה החדשה. אם תזמינו שירותי אריזה מקצועיים, תוכלו לחסוך זמן יקר, למנוע אובדן שליטה על מבצע ההובלה ואפילו גם לחסוך כסף.

בחירה נכונה של חברת הובלות בירושלים תלויה גם בשירותי האריזה. חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה"  צברה ניסיון רב בתחום ההובלות והאריזה, אינספור לקוחות כבר נעזרו בשירותי האריזה שלנו והצליחו לשנע את כל התכולה היקרה שלהם אל היעד ללא נזקים וללא עוגמת נפש. בואו והצטרפו גם אתם אליהם

מה עדיף לארוז לבד או לשכור שירותי הובלה?

אריזה של תכולה היא לא מלאכה קלה. אם אתם שוקלים לבצע את האריזה  בעצמכן בחשבון  קחו בחשבון את היכולות הפיזיות שלכם, האם יש לכם כאבי גב, כאבי ברכיים, האם אתם מסוגלים לשבת כפופים שעות ארוכות ולסדר קרטונים ועוד.  ענו בכנות, האם אתם מסוגלים לעמוד במלאכת האריזה או שכדאי לכם לשכור אורזים מקצועיים.

אם תחליטו לארוז לבד, תצטרכו להתחיל במלאכת האריזה לפחות חמישה שבועות לפני יום המעבר. כדאי לדעת כי בעוד שלאדם ממוצע לוקח שבועות ארוכים לארוז תכולת דירה, לאורזים מקצועיים ומיומנים זה ייקח רק כמה ימים.  הקושי הרגשי הכרוך באריזת הדירה וחוסר הניסיון עלול להפוך את המשימה למייגעת ומתישה במיוחד. האם לא כדאי לשכור אורזים ולוותר על אי הסדר והבלאגן בבית או במשרד במשך מספר שבועות ארוכים ולרכז את הכול במספר ימים?

לאורזים מקצועיים יש שיטות עבודה ומיומנויות רבות ייחודיות ומגוונות המבטיחים שינוע ללא נזקים של התכולה. בנוסף הם מצוידים גם בכל החומרים הייעודיים המתאימים לאריזה של כל סוג של פריט. הם ידעו איך לארוז ולהגן על רהיטים עתיקים, על תמונות יקרות, על חפצים שבירים, על ריפודי עור יוקרתיים, מוצרי חשמל ועוד. הם יודעים איך לארוז נכון כל חפץ ואיך להבטיח שהוא יגיע אל היעד ללא חבלות וללא נזקים.

אם יש לכם רהיטים או ארונות גדולים וכבדים שאותם אתם רוצים להעביר, שירותי אריזה כוללים גם פירוק והרכבה מחדש. חברת הובלות מעסיקה נגר מיוחד שידע לפרק ולהרכיב את הרהיטים ולהחזיר אותם לתפקוד בדיוק כמו רהיטים חדשים.

אם תיקחו בחשבון את אובדן ימי העבודה ואת העלויות של ציוד האריזה ותשוו אותם למחיר של שירותי האריזה, תגלו שההבדל בעלויות לא גדול, ובטח לא כדאי.

טיפ שלנו: אם התקציב אינו מאפשר לכם לשכור שירותי אריזה, אנו מציעים לכם לארוז בעצמכם את רוב תכולת הבית, אך את המטבח להשאיר לאורזים המקצוענים. אין בעיה לארוז לבד בגדים או ספרים, אך כדי לארוז את כלי המטבח וציוד נוסף , יש צורך בניסיון, מקצועיות ומיומנויות.  חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" מעמידה לרשות הלקוחות שלה את הידע, את הניסיון ואת המיומנות המקצועיות שצברו עובדי החברה במשך למעלה מעשר שנות עבודה. אנו מצוידים בציוד אריזה עדכני וחדיש שיגן על התכולה היקרה שלכם וישנע אותה אל היעד ללא שריטות, דפיקות או נזקים אחרים.

 המדריך המלא לאריזה נכונה – באדיבות חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה"

אחד הדברים החשובים ביותר באריזה של תכולת דירה הוא הסדר. ארגון וסדר יעזרו לכם לארוז בקלות ולפרוק בקלות.

אל תשאירו את מלאכת האריזה לרגע האחרון. אם אתם אורזים לבד, תתחילו לארוז בין חמישה עד שישה שבועות לפני מועד ההובלה. בצעו את האריזה בהדרגה, התחילו לארוז את החפצים שתוכלו להסתדר בלעדיהם והמשיכו לארוז את החפצים הנמצאים בשימוש יום יומי. את אריזת המטבח השאירו לימים האחרונים, בינתיים ועד שתתארגנו בדירה החדשה אכלו בכלים חד פעמיים.

לא מומלץ לאסוף ארגזים מהסופרמרקט השכונתי או מהירקן. אלו ארגזים משומשים עם ריחות לא נעימים והם לא מתאימים למעבר דירה. כאשר מסדרים אותם אחד על השני הם עלולים לקרוס, להימעך ואפילו להתפרק ולגרום נזק לתכולה. חברות ההובלה בדרך כלל מספקות ארגזים חזקים ויציבים, ואם הם לא מספיקים, כדאי לכם לרכוש עוד מספר ארגזים, זה לא יקר, ובכל מקרה, ההשקעה משתלמת.

הצטיידו בחומרי אריזה טובים. ארגזים חזקים ויציבים, נייר משי המותאם לתנאי חום ולחות ומסקינגטייפ. יש שני סוגים של מסקינגטייפ, מסקינגטייפ מנייר ומניילון שקוף. אומנם המסקינגטייפ השקוף יקר יותר, אך הוא איכותי יותר, הוא לא נקרע והוא מחזיק מעמד היטב.

כדאי לארוז כל חדר בנפרד. רבים מתחילים לארוז מספר ארגזים בחדר אחד ואחר כך עוברים לחדר השני וכך הלאה. אריזה מסודרת ושיטתית תאפשר להשתלט טוב יותר על האריזות. ארזו כל חדר בנפרד, סמנו על כל ארגז מהי התכולה שלו, באיזה חדר היא היתה ולאיזה חדר היא מיועדת.

כאשר אתם אורזים כלים שבירים, עטפו כל כלי עם נייר וגלגלו אותם בניירות. אל תשתמשו בניירות עיתון ישנים, השקיעו בנייר משי איכותי או בניילון בועות. בארגזים שבהם אתם מניחים את החפצים השבירים, רפדו את רצפת הארגז במגבות ואת הדפנות רפדו בניירות מגולגלים לכדורים. הקפידו למלא את הרווחים שבין הכלים כדי שהם לא יקישו זה בזה בעת המעבר והטלטלות השונות.

את המוצרים הנוזלים כמו משקאות, חומרי ניקוי או חומרי טיפוח שונים שימו בקרטונים נפרדים. את החלק העליון של הקרטון קפלו כלפי חוץ והדביקו מסקינגטייפ שקוף על כל הפתח בכמה שכבות. כשהחלק העליון של הארגז יהיה שקוף, המובילים ידעו שהארגז מכיל נוזלים והם יקפידו שלא להפוך את הקרטון.

כאשר אתם אורזים תמונות חשוב לארוז אותן בנייר משי ולהצמיד לפינות ארבעה משולשי קרטון בהתאמה אישית, בהתאם לעובי של התמונה והמסגרת. בסיום, עטפו את התמונות בניילון בועות והניחו אותן בעמידה בקרטון המיועד.

הזמינו ארגזים בגדלים שונים. את התכולה הכבדה, כמו ספרים למשל, ארזו בארגזים קטנים יותר, זה יקל על המובילים וימנע מהארגזים להתפרק בדרך. את התכולה הקלה יותר  כמו מצעים, מגבות, שמיכות, כלי מיטה, בגדים ועוד ארזו בארגזים גדולים. הקפידו למלא את הארגזים הגדולים ולא להשאיר מקום בארגזים, הארגזים שוכבים אחד על השני ויכולים להימעך אם לא תמלאו אותם עד הסוף. לחילופין, במקום קרטונים או ארגזים אתם יכולים להשתמש בשקיות וואקום.

כאשר אתם אורזים שידה של מגירות, הקפידו לשים את התכולה של כל מגירה בקרטון או בשקית נפרדת ולא לזרוק את התכולה של כל המגירות בארגז אחד.

את הרהיטים הגדולים ואת מכשירי החשמל אתם לא צריכים לארוז, המובילים יעטפו אותם בנייר בועות או בניילון נצמד ביום ההובלה.

מחשבים, טלוויזיות, ומסכים שונים אל תארזו לבד, אלא אם יש לכם את האריזה המקורית של המוצרים. אם לא, מוביל מקצועי ידע לארוז אותם בדרך הטובה ביותר שתגן עליהם.

וטיפ שלנו: את המחשבים, את המסכים, את התכשיטים ואת החפצים היקרים מבחינת ערך כספי או נוסטלגי, קחו אתכם ברכב שלכם!

התארגנו ליום המעבר כמו שאתם מתארגנים לחופשה. ארזו מזוודה ושימו בה את כל הפריטים שישמשו אתכם בימים הראשונים. אל תשכחו לארוז פיג'מות, מברשות ומשחת שיניים, בגדים להחלפה, שמפו, נעלי בית, כלי איפור, כלי רחצה ועוד.

איך מומלץ לארוז כלים שבירים?

הטיפ הראשון, השאירו את העבודה לאורזים מקצועיים, הם ידעו לארוז נכון כלים שבירים ולהבטיח שיגיעו בשלום אל היעד. החלטתם לארוז לבד? עטפו כל כלי בנייר משי, הניחו בזהירות בארגז ורפדו את רצפת הארגז ואת הדפנות שלו כדי להגן על התכולה

איך אורזים חומרי ניקיון או בקבוקים מלאים בנוזלים?

הניחו בזהירות את חומרי הניקיון והבקבוקים על רצפת הקרטון ואת הכנפיים העליונות של הקרטון אל תסגרו. במקום לסגר את תקרת הקרטון, הדביקו מספר שכבות של סלוטייפ חזק ושקוף. כך המובילים יוכלו לראות את תכולת הארגז ולהעביר אותו הזהירות

מה הוותק והניסיון של חברת נועם הובלות ומנופי הרמה והאם יש לכם המלצות?

אנו פעילים בענף ההובלות כבר למעלה מעשר שנים. במשך השנים צברנו מוניטין רב ואינספור המלצות לקוחות מרוצים. את ההמלצות עלינו תוכלו לראות ברחבי הרשת, באיזי, באתרי מדרג, בקבוצות פייסבוק ועוד, גם אנחנו נשמח להציג לפניכם המלצות חמות מלקוחות רבים