הובלות קטנות בירושלים - מאור את יחיאל

 

 רוצים להוביל פריט בודד או מספר פריטים? אנו מציעים הובלות קטנות במחירים קטנים, ומיד!

גם כאשר אתם צריכים להוביל פריט אחד או שניים חשוב לבחור חברת הובלה מיומנת ומקצועית. הובלות קטנות יכולות לכלול ציוד יקר ערך כמו פסנתר, מקרר גדול, מסך גדול לטלוויזיה ועוד, ולכן לפני שבוחרים חברת הובלה חשוב לבדוק האם לחברת ההובלה יש ציוד מתאים להובלה של פריטים יקרי ערך או כבדים במיוחד. בחלק מההובלות רצוי להיעזר במנוף, ציוד שלא כל חברת הובלה תוכל לספק לכם.

גם בהובלות קטנות, במיוחד בפריטים בעלי ערך כספי או ערך נוסטלגי, חשוב לבדוק האם לחברת הביטוח יש פוליסת ביטוח המכסה נזקים לתכולה כך שאם חלילה ייגרם לציוד היקר שלכם נזק יהיה מי שיעניק לכם פיצוי.

בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" אנו מתמחים בכל סוגי ההובלות כולל הובלות קטנות ומצוידים בכל הציוד הנדרש להובלות גדולות ולהובלות קטנות. אנו מציעים שירותי הובלות קטנות לכל המגזרים ומובילים ציוד של דירות, משרדים, בתי עסקים ומפעלי תעשייה. בכל סוג של הובלה, וגם בהובלות קטנות, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי ואמין ומחירים הוגנים. במשך עשר שנות עבודה צברנו אינספור לקוחות מרוצים, את ההמלצות שלהם תוכלו לראות בכל רחבי הרשת, באתרי מדרג, בקבוצות בפייסבוק, באיזי, בפורטלים ייעודיים ועוד.

 

כל מה שחשוב לדעת על הובלות קטנות

סטודנטים הם אחד מקהלי היעד הנעזרים בהובלות קטנות. אוכלוסיית הסטודנטים מאופיינת בניידות כאשר רוב הסטודנטים עוברים לגור במעונות או בדירות שותפים ומשנעים את התכולה הקטנה שלהם לפחות פעמיים בשנה. בדרך כלל הם משנעים מספר פריטים, זו יכולה להיות מיטה או ספה, מזרון, שולחן עבודה או ארון ועוד. הובלות הסטודנטים שונות מההובלות של משפחות גדולות, אלו הן הובלות פשוטות ורק לעתים רחוקות הן מצריכות שירותי אריזה או פירוק והרכבת רהיטים.

הובלות קטנות הן הובלות זולות יותר מאשר הובלות גדולות בשל מספר סיבות. ראשית כמות התכולה משפיעה על המחיר, שנית חברות הובלה רבות מסנכרנות מספר הובלות קטנות יחד כך שהעסקה משלמת לכל צד.

המחיר של ההובלות הקטנות נקבע בהתאם למספר גורמים: לפי המשקל של הציוד, כמות הציוד, הגודל של הציוד והמורכבות שלו. אם תעברו פריט שדורש אריזה מיוחדת או פירוק והרכבה, המחיר יהיה בהתאם, גם פריט גדול כמו מקרר או פסנתר שאינם עוברים דרך פתח הדלת, ייקרו את מחיר ההובלה ולעתים יידרש מנוף כדי לשנע אותם אל היעד.

כמו בכל שוק גם בשוק ההובלות יש תקופות חמות שבהם הביקוש להובלות גובר וידי המובילים עמוסות בעבודה. תקופת השיא של ההובלות היא תקופת הקיץ, בעיקר חודשי יולי ואוגוסט, במיוחד כאשר מדובר על הובלות קטנות לסטודנטים, ולכן בחורף מחירי ההובלה יהיו זולים יותר מאשר בעונת השיא.

הובלה של פריטים כבדים דורשת שימוש בציוד לשינוע פריטים כבדים, אחד מהכלים  המשמשים להובלת ציוד כבד הוא המנוף. השימוש במנוף מתבצע גם כאשר הפריט גדול מדי ואין אפשרות להעביר אותו דרך חדר המדרגות, באמצעות המעלית או שוועד הבית בבניין  מחייב הובלות באמצעות מנוף.

לא כל חברה רשאית לבצע הובלות מנוף, כדי לבצע את ההובלה בהצלחה יש צורף במיומנות, באריזה מדויקת וקפדנית של הפריט ובהידוק נכון לזרוע המנוף כדי שלא ייגרם נזק בדרך. צוות העובדים ב"נועם הובלות ומנופי הרמה" עבר הכשרה מיוחדת המאפשרת לו לשנע בהצלחה כל ציוד באמצעות המנוף.

הובלות קטנות הן לעתים הובלות בדקה התשעים. רבים מחפשים חברות הובלות מומלצות בירושלים רגע האחרון מסיבות מגוונות

אנו בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" זמינים, וברוב המקרים נוכל להיענות לבקשתכם ולבצע עבורכם הובלה קטנה גם בדקה התשעים.

אם הציוד שלם מצריך אריזה או עטיפה כדי להגן עליו ולמנוע נזקים בדרך, אנו מציעים שירותי אריזה מקצועיים. אנו נגיע אליכם עם אמצעי אריזה מתאימים כמו ניילון עבה נצמד, ניילון בועות ועוד ציוד שיגן על הפריטים היקרים שלכם כדי שהם יגיעו אל היעד בשלום, ללא נזקים.

אם אתם מעוניינים להוזיל את מחיר ההובלה, נסו להיות כמה שיותר גמישים. התאימו את תאריך ההובלה לזמן הפנוי של המוביל. אם אין לכם בעיה לשנע את הציוד בשעות הערב, הודיעו לחברת ההובלה ובקשו מחיר מיוחד. למובילים רבים העסקה הזו תשתלם מאחר וזוהי עבודה נוספת.

דרך נוספת להוזלת המחיר היא להצטרף להובלה קיימת או לארגן מספר אנשים בסביבה שלכם שזקוקים גם הם להובלה. אם אתם סטודנטים, נסו לפרסם על לוחות המודעות בקמפוס מודעות המזמינות סטודנטים נוספים להצטרף אליכם. אתם יכולים גם לפרסם בקבוצות פייסבוק מתאימות ולדלות משם אנשים נוספים שישמחו להצטרף אליכם.

הובלות קטנות – מה יותר כדאי, להוביל לבד או באמצעות חברת הובלה?

רבים מבינינו מנסים לחסוך את ההוצאות ההובלה ומנסים להעביר פריטים בודדים ברכב הפרטי, בטנדר של חבר או  אפילו שוכרים רכב מתאים. בדרך כלל זה לא מצליח. ללא הניסיון והמיומנות המיוחדות שרכשו מובילים מקצועיים במשך שנות עבודה רבות, ההובלה העצמאית עלולה להיות מסוכנת, לגרום נזק לציוד או לרכב ולקחת זמן ארוך בהרבה. אם, למשל, תנסו להוביל בעצמכם מכשיר חשמל כמו מכונת כביסה, מקפיא או תנור בישול, אם לא תקשרו אותו נכון לרכב הוא עלול להינזק בזמן ההובלה, להישרט, להידפק או במקרים קיצוניים אפילו לצאת מכלל שימוש.

האם זה משתלם, האם זה באמת יחסוך לכם כסף? לא בטוח! חשבו למשל על כמות גדולה של ארגזים שלא תיכנס אל הרכב שלכם, כמה סבבים תידרשו לעשות עד שתצליחו לשנע את כל הארגזים אל היעד, ייתכן אפילו שתצטרכו לשכור רכב גדול כדי להעביר את כל הציוד.

קחו בחשבון את הזמן היקר שהולך לאיבוד, את מחירי הדלק, במיוחד אם אתם נדרשים לעשות מספר סבבים, ואת העלויות של שכירת רכב גדול ומתאים. סכמו את כל ההוצאות והשוו אותן להצעת המחיר שקיבלתם מחברת ההובלה. לא בטוח שהשורה האחרונה תעיד על עלויות זולות יותר להובלה עצמאית.

אם יש לכם פריט גדול וכבד, אל תנסו אפילו להוביל אותו לבד. מוביל מומלץ בירושלים, או בכל מקום, מעסיק שני מובילים מנוסים גם בהובלות קטנות, במיוחד בחפצים כבדים. רק אחיזה בטוחה ויציבה של שני מובילים שיאחזו ביחד הפריט הכבד, או היקר, תבטיח שלא ייגרמו לו נזקים בדרך.

אל תתפשרו על איכות ועל מקצועיות. הובלות מבצעים רק עם המומחים. גם בהובלות קטנות חשוב לשכור חברות הובלות מומלצות בירושלים, חברות בעלות ציוד מתאים, חברות עם פוליסת ביטוח שתפצה אתכם אם חלילה ייגרם נזק לציוד ועוד. אף אחד לא רוצה לקבל שירות חובבני ולסיים את מבצע ההובלה עם נזקים לפריטים היקרים.

אז רגע לפני שאתם מחליטים לחסוך ולהוביל לבד, כדאי לכם לקרוא את מה שאומר דויד, בחור צעיר מרמות בירושלים: "ניסיתי להוביל את מכונת הכביסה בעצמי ולחסוך את העלויות של המובילים, אך לצערי, כמה דקות לאחר שהתחלתי להוביל עם חבר את מכונת הכביסה, האחיזה שלי במכונה התרופפה והמכונה נפלה על  כף הרגל שלי. הכאבים והסבל שעובר עליי עד היום לימדו אותו שהובלות זו עבודה של מקצוענים.

כמה מובילים צריך בשביל להעביר הובלה קטנה

ראשית , זה תלוי בגודל הפריט, אם אתה, למשל, רוצה להעביר ארגז זה לא דומה להעברה של פסנתר וכן הלאה. כעיקרון, גם להובלות קטנות מומלץ לשכור שני מובילים כדי ששניהם יאחזו היטב בפריט משני הצדדים כדי למנוע נזקים אפשריים.

האם חברת נועם הובלות ומנופי הרמה מבצעת גם הובלות קטנות?

כן, בהחלט, אנחנו מבצעים את כל סוגי ההובלות, הובלות דירה, הובלת בית, הובלת משרדים, הובלת ציוד למפעלים, הובלות לסטודנטים, הובלות באמצעות מנוף, הובלות זולות וגם הובלות קטנות. אנחנו פועלים בשוק למעלה עשר שנים ולקוחות רבים ישמחו להמליץ עלינו.

איך נקבע מחיר ההובלה?

לפי מספר גורמים: המרחק בין יעד אחד לשני, כמות התכולה, מספר המובילים, התאריך ועונת השנה ועוד. כדאי לדעת כי בעונת השיא, בחודשי יולי ואוגוסט מחירי ההובלה מתייקרים בעשרים אחוז בממוצע.