הובלות דירה בירושלים

 הובלת דירות איכותית בפריסה ארצית, מאה אחוז מקצועיות ושמירה מעולה על כל תכולת הדירה שלכם!

בפרויקט המורכב של הובלות דירה בירושלים יש תפקיד משמעותי לבחירה של חברת ההובלות. לא נגזים אם נאמר שלבחירת מוביל מומלץ בירושלים יכולה להיות השפעה כלכלית והשפעה רגשית.

כדאי לכם לשמוע את הסיפור של אביבה משכונת מלחה בירושלים.

"ביום הראשון של השבוע, לאחר שתיאמתי עם מוביל שנשמע נחמד ואמין בשיחת הטלפון, התייצב בביתי מוביל די צעיר ומאוד סימפטי והציג את עצמו כמנכ"ל חברת הובלה.

הוא עבר בעין בוחנת על התכולה, הציעה הצעת מחיר הוגנת ולאחר שהסכמתי קבענו שביום חמישי הבא הוא יגיע בשעה שש בבוקר עם משאית גדולה, עם חמישה מובילים ויבצע את ההובלה משכונת מלחה בירושלים לפסגת זאב.

יום חמישי הגיע

קמנו, בעלי ואני בשש, חכינו, חכינו ואף משאית לא נראתה באופק. משמונה בבוקר ועד עשר התקשרתי למנכ"ל, אבל אין תשובה. כעבור שעתיים הוא התקשר ואמר: נתקענו, אבל אל תדאגי בעוד שעתיים אנחנו אצלך!

בשעה שתיים בצהריים הגיע טנדר מקרטע ואתו כמה בחורים צעירים, "המשאית נתקעה, אבל לא נורא, אנחנו  נעביר את הדירה". החברה הצעירים החלו לעטוף את המקרר ואת המכשור החשמלי במגבות ישנות וממרופטות העלו אותם על הטנדר והחלו בסבב הראשון של ההובלה.

בחמש הם עדיין לא חזרו, הדירה הייתה מלאה בארגזים ואנחנו איבדנו את הסבלנות. אל תדאגי, הרגיע אותי המנכ"ל הצעיר בטלפון, הלילה הזה תישני בדירה החדשה.  מה יכולתי לעשות, האמנתי לו. שוב חכינו וחיכינו בעשר הם הגיעו עייפים , מזיעים וטרוטי עיניים. בלית ברירה קראנו לגברים שבמשפחה שיבואו לעזור לנו בהובלה.

באחת וחצי בלילה פרקנו את הארגז האחרון כשאת רוב העבודה ביצע בעלי, חברים ובני משפחה. למחרת בבוקר  כשהורדנו את המגבות שעטפו את כלי החשמל. חשכו עינינו. המקרר החדש היה מלא דפיקות והזכוכית בדלת התנור הייתה סדוקה לכל רוחב הדלת.

מה למדתי?

מוביל נחמד, זה לא מספיק! העברת הדירה יכולה להיות חוויה קשה, כמו שהייתה לי, או חוויה נעימה מלווה בהתרגשות של המעבר לקראת הדירה החדשה.

אם תקפידו על ההנחיות הבאות, תשקיעו זמן ומחשבה בבחירת חברת ההובלה, מה שקרה לי, לא יקרה לכם!"

שמונה טיפים מנצחים שיסייעו לכם לבחור חברת הובלה מקצועית ונחמדה!

כמו אצל נותני שירות אחרים, כך גם אצל המובילים, המלצות של לקוחות מרוצים הם הכלי הטוב והאמין ביותר לקבלת מידע וחוות דעת על אודות חברת ההובלה. אל תתעצלו, השקיעו זמן וחפשו בין השכנים, בין החברים, בין בני המשפחה ועוד שעברו דירה בתקופה האחרונה הובלות בירושלים המלצות. נסו לדלות גם המלצות ברשת האינטרנט. בקבוצות הפייסבוק, באתרי מדרג, באיזי, בפורטלים ייעודיים העוסקים בתחום ההמלצות תוכלו למצוא המלצות עדכניות על חברות הובלה מומלצות.

בררו האם החברה שבחרתם היא חברה גדולה, ידועה ובעלת ניסיון. הוותק בענף ההובלות הוא אחד הפרמטרים המעידים על איכות החברה. שוק ההובלות פרוץ, בכל פעם, במיוחד בעונת השיא, קמות חברות חדשות הבאות "לעשות מכה" ונעלמות. רק חברה שצברה ותק וניסיון והצליחה לשרוד את השוק התחרותי היא ודאי חברה טובה שאפשר לסמוך עליה.

חברות ההובלה מתחלקות לשני סוגים, חברה מקצועית וחברה חובבנית. חברה מקצועית לא תצא לעבודה ללא פוליסת ביטוח, ולכן רגע לפני שאתם בוחרים חברת הובלה בקשו לראות את פוליסת הביטוח. קראו בעיון גם את האותיות הקטנות ושימו לב מה מכילה פוליסת הביטוח, האם היא מכסה נזקים גופניים העלולים לקרות לעובדים ונזקים העלולים להיגרם לרכוש שלכם. שימו לב מה גובה הפיצוי שמציעה החברה במקרים שבהם ייגרמו נזקים לתכולה היקרה שלכם.

בקשו הצעת מחיר ממספר מובילים והשוו ביניהם על בסיס נתונים שווים. אל תתפתו למחירים זולים. מחיר זול בחמישים אחוז בממוצע מהשוק מאותת בדרך כלל על חברה חובבנית, חברה שאינה נותנת אחריות, חברה שהיום היא פה ומחר היא שם. אם תבחרו בחאפרים, הנזק הכספי העלול להיגרם לתכולה היקרה שלכם עלול להיות גבוה יותר מהמחיר שתחסכו.

האם הצעת המחיר שמציע המוביל היא הצעה רצינית? הצעה רצינית לא ניתנת בטלפון. מוביל מקצועי יגיע אליכם הביתה, יעריך את  כמות התכולה ואת תנאי העבודה ורק אז יציע לכם הצעת מחיר.

ביררתם וקיבלתם חוות דעת חיובית על חברת ההובלה, גם המחיר נראה לכם סביר, חתמו על חוזה מפורט וברור. הכניסו בחוזה את כמות התכולה, את מספר הארגזים, את תנאי העבודה, את הנגישות, האם יש מעלית, האם יש צורך במנוף כדי לשנע את התכולה אל הדירות הגבוהות, האם המוביל מתחייב לספק לכם חומרי אריזה ומה באשר לפירוק והרכבה של ארונות קיר או רהיטים אחרים. כתבו הכול בחוזה , הדגישו את התאריך ואת השעה שבה יתייצב המוביל בביתכם וקבעו את המחיר הסופי. בררו האם הוא כולל מע"מ וטיפ לעובדים. חתמו על החוזה ואל תשכחו להשאיר העתק  חתום אצלכם.

טיפ שלנו: כדי להבטיח שהמוביל אכן יתייצב בשעה שקבעתם, קבעו קנס כספי על כל שעת איחור. כך תוכלו להבטיח, במידת האפשר, שהמובילים יגיעו בזמן.

אם המוביל מנסה לקבע אתכם את שעת ההובלה לשעות אחרי הצהריים או הערב, לא כדאי לכם להסכים. הובלה בשעות הצהריים היא כבר ההובלה השנייה שהמובילים מבצעים באותו היום, הם עייפים, הם פחות זהירים, הכבישים פקוקים ומשך זמן ההובלה יתארך. אם אין ברירה ולא מצאתם מוביל אחר, נסו להתמקח על המחיר, במקרים רבים תצליחו להוזיל את העלויות.

שישה טיפים ועצות טובות שיעזרו לכם לעבור דירה בהצלחה!

אם אתם זקוקים לשירותי פירוק והרכבה של רהיטים בררו האם בצוות העובדים יש נגר מומחה. אנו בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה"  מעסיקים נגר מקצועי ומומחה כדי שאתם תוכלו ליהנות מהרהיטים שלכם גם בדירה החדשה.

התייחסו למעברה הדירה כמו ליציאה לחופשה. הכינו מזוודה וארזו בה את כל הפריטים הדרושים לכם בימים הראשונים. הכניסו למזוודה פיג'מה, בגדים להחלפה, כלי רחצה, כלי איפור, נעלי בית ועוד. כך תצליחו לחסוך מעצמכם מרדף מתיש ומייגע בין הארגזים הסגורים בחיפוש אחרי נעלי בית, פיג'מה ועוד.

את המחשב, את מסך הטלוויזיה, את הטאבלט ומסכים נוספים כדאי לארוז באריזה המקורית. אם אין לכם את האריזה המקורית, בקשו מהמובילים לארוז אותם, הם ידעו לארוז  אותם טוב יותר ולהגן עליהם.

את החפצים היקרים, את התכשיטים, את התמונות בעלות הערך ועוד, ארזו בעצמכם וקחו אותם אתכם ברכב הפרטי שלכם.

מספרו את מספר הארגזים וזכרו כמה ארגזים יש לכם. לפני שהמשאית יוצאת לדרך בדקו אם כל הארגזים נמצאים ובדקו שנית לאחר שהמובילים פורקים את התכולה בדירה החדשה.

הציעו למובילים שתייה קרה ועוגות או עוגיות. אם תתייחסו אליהם יפה, האווירה תהיה נעימה יותר וכל המעבר יהיה קל יותר.

אם תבחרו בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" לא תיכנסו לסטטיסטיקה של סיפורי האימים על חברות הובלה. אנו פועלים בשוק ההובלות למעלה מעשר שנים, צברנו ידע, ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים ששמחים להמליץ עלינו וחוזרים אלינו שוב ושוב. המוניטין שלנו חשוב לנו ואנו נעשה את הכול כדי לשמור עליו.

אילו פריטים כדאי להעביר באופן עצמאי?

אם שכרתם חברת הובלה מקצועית, אתם יכולים לסמוך עליה ולהפקיד בידי המובילים גם פריטים יקרים. אם יש לכם רכב, אתם יכולים לקחת את הפריטים בעלי הערך הכספי והערך הנוסטלגי אתכם ברכב שלכם.

איך נוכל למנוע את הבלאגן האופייני למעבר בימים הראשונים?

התייחסו למעבר כמו לנסיעה לחופשה. ארזו מזוודה עם כל החפצים שאתם צריכים לימים הראשונים כמו בגדים להחלפה, כלי רחצה, פיג'מה, כלי איפור ועוד. אריזת המזוודה תמנע פתיחה של ארגזים בחיפוש אחרי הפריטים הנדרשים.

מה חשוב לבדוק כאשר אנו בוחרים חברת הובלה?

הדבר החשוב ביותר הוא המלצות של לקוחות שנעזרו בעבר בשירותי החברה. שוק ההובלות הוא שוק פרוץ עם הרבה תחרות וחברה ששרדה את השוק ויכולה להציג המלצות היא כנראה חברה מומלצת