הובלות בשוהם - נועם הובלות ומנופי הרמה

 הידעתם, הובלות מקצועיות בשוהם זו המומחיות שלנו!

אם תשאלו חמישה ישראלים איפה הם חולמים לגור, ארבעה מתוכם ודאי ייתנו לכם תיאור מדויק של היישוב שוהם. שוהם הוא יישוב שהוקם במקביל לעיר מודיעין, יישוב שעונה על החלום הישראלי. בית, גינה, אווירה כפרית וקרבה אל מרכז הארץ.

בשנות התשעים של המאה הקודמת הגיעה אל העיר אוכלוסייה צעירה של אותם הימים שנמשכה לבנייה צמודת קרקע ולבנייה המרווחת של בתים משותפים ומדורגים. במשך השנים אוכלוסיית העיר הזדקנה, ובמטרה לתת מענה לצעירי היישוב, למנוע את העזיבה שלהם לערים אחרים, לקלוט משפחות חדשות ולהגדיל את היישוב החלו להיבנות בשוהם שכונות חדשות האמורות לקלוט אלפי משפחות חדשות.

אם גם אתם רכשתם דירה חדשה בשוהם, אם אתם עוברים מדירה קטנה לדירה גדולה, כעת הגיע הזמן לשכור שירותי הובלה.

חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" מציעה שירותי הובלה מכל הסוגים בפריסה ארצית. אנו מבצעים שירותי הובלה ממקומות רבים בארץ אל שוהם ומשוהם לערים אחרות.

"נועם הובלות ומנופי הרמה" אינה עוד סתם חברת הובלה, אנו מבינים את צורכי הלקוח ו"תופרים" הובלה מתאימה לכל סוג של לקוח בהתאמה לצרכים האינדיבידואליים. אנו מספקים קשת שלמה של שירותים משלימים כמו הובלות מנוף, שירותי אחסון, פירוק והרכבה של רהיטים, שירותי אריזה ועוד. אינספור לקוחות כבר נהנו מהשירותים המקצועיים שלנו,  עכשיו הגיע תורכם. צרו קשר והצטרפו גם אתם אליהם!

עוברים דירה – בעזרתנו המעבר יהיה הרבה יותר קל

מחקרים רבים שעסקו בתחום מעבר דירה מלמדים כי מעבר הדירה הוא אחד התהליכים המורכבים הכרוך בהתמודדויות רבות הן מבחינה לוגיסטית והן מבחינה רגשית. הודות לידע ולניסיון הרב שצברנו במהלך שנות עבודה רבות נדע איך להקל על המעבר ולהעניק לכם כלים שיעזרו לכם לעבור דירה בהצלחה!

התארגנות מוקדמת לקראת המעבר

רוב האנשים יודעים את התאריך שבו הם יעברו דירה כבר מספר חודשים לפני המעבר, ולכן לא כדאי לדחות את ההתארגנות לרגע האחרון.

בשלב הראשון חשוב לאתר חברת הובלות. אספו שמות של מוביל מומלץ בירושלים או בעיר שלכם , רכזו את מספרי הטלפון, תתקשרו ובקשו הצעת מחיר.

אומנם למחיר יש תפקד בבחירת חברת הובלות, ואף אחד מאתנו לא אוהב לשלם סכומי כסף גבוהים, אך להמלצות יש תפקיד חשוב יותר. שוק ההובלות פרוץ ובכל יום קמות ונופלות חברת חדשות. רק חברה שצברה מוניטין וחוות דעת חיוביות במשך השנים תבטיח לכם שבחרתם בחברה טובה.

פנייה מוקדמת אל חברת ההובלות וחתימה על חוזה, תבטיח לכם כי גם אם חברת ההובלות תבצע מספר הובלות באותו היום, אתם תהיו הראשונים. הובלה בשעות הבוקר המוקדמות מקצרת את זמן העבודה, הכבישים עדיין לא פקוקים, המובילים נמרצים ומלאי אנרגיה וגם אתם עדיין לא איבדתם את הסבלנות.

אנו בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" צברנו מוניטין רב ונעשה את הכול כדי לשמור עליו. אנו נשמח להראות לכם מאות המלצות של לקוחות שנהנו מהשירותים שלנו ושמחים להמליץ עלינו.

שמרו על שגרה נעימה, הגדירו את המשימות והחליטו על סדר עדיפות

נכון, התקופה שלנו המעבר היא תקופה שקשה לשמור בה על השגרה, אך כדאי להשתדל לשמור עד כמה שאפשר על השגרה. אכלו טוב, אל תדלגו על ארוחות ואל תוותרו על שעות שינה. אם התחלתם מבעוד מועד לארגן את הדירה למעבר, אתם לא צריכים להילחץ.

ערכו רשימה של כל הפעולות הנדרשות עד ליום המעבר.  לכל משימה קבעו את מספר הימים הנדרשים והיצמדו אל הרשימה. קבעו סדר עדיפות, ובעיקר תחליטו מהן המשימות שאותן אתם רוצים להשאיר לימים האחרונים. אם תיצמדו אל הרשימה שהכנתם תהיו הרבה יותר מאורגנים ועם הרבה פחות מתח, לא תצטרכו לחשוב כל הזמן מה אני צריך לעשות היום ומה שכחתי…

כדאי לשכור שירותים משלימים

אם אתם עסוקים בעבודה או בכל משימה אחרת, אם אין לכם זמן פנוי ואם אריזת התכולה נראית לכם כמשימה בלתי אפשרית, הקלו על עצמכם וקחו אורזים מקצועיים. אריזה מקצועית מבטיחה שימוש בחומרי אריזה איכותיים, הארגזים שבהם נארוז את התכולה שלכם יהיו חזקים ועמידים, הם לא ייקרעו ולא יישברו במעבר, אורז מקצועי ידע לארוז כל פריט במקצועיות ולוודא שלא ייגרם לו כל נזק בזמן המעבר ושירותי האריזה יחסכו לכם הרבה זמן יקר. במקום שתתחילו לארוז בעצמכם את התכולה שבועות רבים לפני המעבר, האורזים המקצועיים יגיעו אל ביתכם מספר ימים לפני המעבר ורק אז יתחילו בעבודה.

אם אתם צריכים לאחסן חלק מהתכולה או אפילו את כולה לתקופה קצרה או לתקופה ארוכה ולא יודעים מה לעשות, אנו מציעים שירותי אחסון מאובטחים, נקיים ונעימים. והנה, הצלחנו להוריד עוד דאגה מלבכם.

פירוק והרכבת רהיטים הוא שירות שחברות ההובלה מעניקות ללקוחות שלהם, אתם לא צריכים לחפש נגר כדי שיפרק וירכיב את הרהיטים בדירה החדשה, אנו בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" מעסיקים נגר מקצועי שצבר ידע וניסיון רב בפירוק והרכבת רהיטים. בעזרתו  נצליח להרכיב את הרהיטים בדירה החדשה בלי שייגרמו להם נזקים.

אם יש לכם רהיטים יקרים וכבדים, אם הנגישות אל הדירה החדשה אינה נוחה, היעזרו בהובלות מנוף. לא כל חברה יודעת איך להשתמש נכון במנוף, אנחנו יודעים. אנחנו נארוז בקפדנות את הרהיטים, נהדק אותם היטב אל המנוף ונדאג שהם לא ייפגעו ויינזקו בעת ההובלה.

ולסיום, הנה כמה טיפים שווים

כשאתם אורזים את הארגזים, רשמו על כל ארגז את התכולה. ערכו גם רשימה של מספרי הארגזים וסמנו לאיזה חדר כל ארגז מיועד. אחד המכשולים העומדים בפני כל מי שעובר דירה הוא חוסר התמצאות, אם תיישמו את הטיפ הזה, תוכלו להתארגן בדירה בחדשה בקלות ובמהירות.

לפני שאתם בוחרים חברת הובלה ערכו סקר שווקים והשוו מחירים, אך חשוב להשוות את המחירים על בסיס נתונים שווים. כדי להיות בטוחים שהמחיר שאתם משלמים אינו גבוה מדי, חשוב לדעת כי יש מספר גורמים המייקרים את מחיר ההובלה כמו המרחק מהדירה הישנה לדירה החדשה, הנגישות של הדירות, תאריך ההובלה וכמות התכולה.

חודשי יולי ואוגוסט הם העונה הבוערת של הובלות הדירה, וגם הימים הראשונים והאחרונים של החודש מבוקשים יותר, אם תצליחו לתכנן את יום ההובלה לתאריכים שבהם ידי המובילים פחות עמוסות, תוכלו לנהל משא ומתן על המחיר וסביר להניח שתוכלו להוזיל אותו.

בקשו המלצות ממי שכבר נעזר בשירותי הובלה והיה מרוצה. המלצות של אנשים קרובים ואמינים כמו חברים, בני משפחה או עמיתים לעבודה יבטיחו לכם שבחרתם בחברה טובה והפקדתם את התכולה היקרה שלכם בידיים טובות.

עוברים דירה, כדאי להזמין את ספקי השירות השונים מבעוד מועד כדי שכבר ביום הראשון תוכלו לצפות בטלוויזיה, לגלוש ברשת או לבשל מרק חם על כירת הגז. במקביל, תדאגו לסגור את כל החובות, וודאו שלא נשארו חשבונות פתוחים. שמרו על כל החשבונות ששילמתם, צלמו את שעוני הגז, החשמל והמים.

העברה של ציוד משרדי יקר או ציוד למפעלים מלווה באתגרים מורכבים ורק חברת הובלה אמינה שצברה ניסיון בתחום תדע לבצע את ההעברה בהצלחה.

אנו בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" צברנו ניסיון רב בכל סוגי ההובלות, בהובלות משרדיות , בהובלת דירה, בהובלות גדולות ובהובלות קטנות.

 אם אתם מחפשים חברת הובלה מומלצת, מקצועית ואמינה, הגעתם אל היעד!

 

האם יש לכם ביטוח על ההובלה?

ברור. אנחנו חברה רצינית ומסודרת שעובדת לפי התקנות, יש לנו רישיון עבודה ופוליסת ביטוח על התכולה ועל העובדים. אנו משתדלים מאוד לבצע העברת דירות ללא נזקים, אך אם חלילה ייגרמו נזקים, נוכל לפצות עליהם.

מהי הובלת מנוף ולמה זה חשוב?

הובלת מנוף היא הובלה המתבצעת בעזרת מנוף. אם יש לכם ציוד כבד ויקר כמו פסנתר ועוד, אם הנגישות אל הדירה אינה נוחה ואם הדירה נמצאת בקומה גבוהה, הובלה באמצעות מנוף מבטיחה שהפריטים היקרים יגיעו אל היעד ללא נזקים.

למה כדאי לי לבחור בחברת נועם הובלות ומנופי הרמה?

כי החברה שלנו אינה סתם עוד חברת הובלות. בין חברות ההובלה השונות אנו מוקמים במקומות הראשונים בדירוג החברות המומלצות. אנו מציעים את כל סוגי ההובלות והשירותים הנלווים תחת קורת גג אחת ואינספור לקוחות ישמחו להמליץ עלינו.