הובלות בפסגת זאב - נועם הובלות ומנופי הרמה

הידעתם, גם הובלת דירה בפסגת זאב יכולה להיות חוויה!

גבעת זאב היא יישוב עירוני הנמצא צפונית מערבית לירושלים דרומית לכביש 443, וכביש 436  הוא כביש הגישה המחבר בין היישוב לבין  העיר ירושלים.

אוכלוסיית היישוב מגוונת. היא מורכבת מתושבים בגילאים שונים, מבוגרים שהקימו את היישוב וגרים ביישוב כבר שלושים שנה ומשפחות צעירות שהגיעו אל העיר בשנים שאחרי.  בגבעת זאב גרים כולם, חילונים ודתיים, חרדים,  חסידים וליטאים, ספרדים ואשכנזים וכולם חיים יחד בשלום ובשלווה.

בשנים האחרונות עובר היישוב תנופת פיתוח מואצת ולצד השכונות הוותיקות נבנות שכונות חדשות המושכות אליהן זוגות צעירים ומשפרי דיור משכונות אחרות ביישוב ומכל רחבי הארץ.

בכל יום נוסעות בכבישי העיר משאיות גדולות המובילות את התושבים החדשים אל הדירות החדשות. חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" שמה לה למטרה לסייע לתושבים החדשים המגיעים אל היישוב ולהעלות את רמת השירות.

במשך כעשר שנים פועלת החברה בתחום ההובלות והעבירה כבר אלפי דירות בכל רחבי הארץ. החברה מציעה שירותים בתחום הובלת דירות, הובלת משרדים, הובלת מפעלים, הובלות קטנות ומעניקה שירותים משלימים, פירוק והרכבת רהיטים, שירותי אריזה ושירותי אחסנה. לאור הניסיון הרב, ליקטנו את השאלות הנפוצות ביותר וביקשנו מצוות העובדים המסור והמקצועי לענות עליהן.

איך בוחרים את חברת ההובלה הטובה מכולם?

חשוב לערוך סקר שווקים, להשוואת מחירים ולבקש המלצות. בכל יישוב, גם בגבעת זאב, פועלות חברות הובלה רבות ויש לשים לב להבדלים ביניהם באשר למחיר, לרמת השירות, לשנות הניסיון, להמלצות ולחוות הדעת של הלקוחות שכבר נהנו משירותי החברה בעבר.

חברת הובלה ותיקה ומקצועית עובדת בצורה מסודרת ומחזיקה את הרישיונות הנדרשים ופוליסת ביטוח. אל תוותרו על פוליסת הביטוח. בכל העברה דירה, גם אם נזהרים מאוד, עלולות להיות תקלות ולגרום לפגיעה גופנית באנשי הצוות ולנזקים לתכולה. אם לחברה שבחרתם, אין פוליסת ביטוח אתם עלולים לשאת בנזקים הכספיים ולחוות עוגמת נפש רבה.

ודאו שחברת ההובלות פועלת עם ציוד עדכני ומקצועי המתאים לצרכים שלכם. אם התכולה שלכם, למשל, כבדה ורגישה כמו רהיטים כבדים ויקרים, פסנתר ועוד, חשוב לבדוק האם החברה מבצעת את השינוע לקומות הגבוהות באמצעות מנוף. קחו בחשבון כי הובלה באמצעות מנוף, חייבת להיות מקצועית. חשוב לארוז במקצועיות את הפריטים המורמים ולהדק אותם היטב אל המנוף כדי שלא יינזקו בעת ההרמה.

אנו בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה צברנו ידע וניסיון רב בתחום, יש לנו שיטה נהדרת ואינספור לקוחות יעידו שהיא עובדת!

לפי מה נקבעים מחירי ההובלות?

רוב חברות ההובלות פועלות בהתאם למחירונים מומלצים המקובלים בשוק, אך יש מספר גורמים אשר מייקרים את ההובלה.

מהו המרחק בין הדירה שממנה אתם עוברים אל הדירה החדשה. ככל שהמרחק רחוק יותר, משמעות היקר זמן יקר נוסף שנדרש מחברת ההובלה, זמן יקר שמתבטא במחיר.

נגישות  גישה לא נוחה אל הדירה כמו למשל, מדרגות רבות המובילות אל הבניין, קומה גבוהה, היעדר מעלית, גישה מורכבת אל פתח הבית ועוד עלולים להקשות על העבודה ולהתבטא במחיר.

תוספת עבור שימוש במנוף: אם הקומה גבוהה מדי, אם המעלית צרה מדי או שאין מעלית או ששטח חדר המדרגות צר ולא מאפשר הובלה של פסנתר או ספה ארוכה ויש להיעזר במנוף, השימוש במנוף מייקר את מחיר ההובלה.

פירוק והרכבה של ארונות, רוב חברות ההובלה מציעות את השירות הנ"ל למספר רהיטים ללא תוספת במחיר, אך חשוב לבדוק את זה לפני שמסכמים על המחיר.

אנו בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" מעניקים לכל לקוח הצעת מחיר מפורטת ומדויקת כדי שביום ההובלה לא תמצאו את עצמכם מול תוספות מפתיעות!

מה ההבדל בין הובלות גדולות להובלות קטנות?

הובלות קטנות הן הובלות של פריטים בודדים, פריט אחד או מספר פריטים, אך אלו פריטים כבדי משקל שיש צורך בסבלים מיומנים כדי לשנע אותם.

הציוד הנדרש להובלות קטנות שונה מהציוד הנדרש להובלות גדולות, אין צורך במשאיות גדולות, מספיק טנדר או משאית קטנה כדי לבצע את ההובלה.

גם כאשר מבצעים הובלות קטנות יש צורך בשני אנשי צוות. אם למשל, מובילים ציוד יקר ערך כמו פסנתר ועוד, יש צורך בשני מובילים שיאחזו ברהיט משני צדדיו, ישמרו ויקפידו שלא ייגרם לו כל נזק.

כאשר מבצעים הובלות קטנות, אין צורך לשמור מראש מקומות חניה. הטנדר המוביל הוא קטן, הוא אינו מפריע לתנועה ולא קשה למצוא עבורו חניה.

חברות המבצעות הובלות קטנות, מבצעות ברוב המקרים מספר הובלות ביום. אם שעת ההובלה חשובה לכם, הדגישו אותה כאשר אתם חותמים על החוזה עם החברה.

מחירי ההובלות הקטנות, זולות יותר מאשר מחירי ההובלות הגדולות, זוהי הובלה קלה ופשוטה, יחסית, אך גם בהובלות קטנות חשוב לוודא שלחברה שבחרתם יש פוליסת ביטוח המכסה את הנזקים העלולים להיגרם לתכולה או למובילים.

חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" מבצעת במיומנות ובמקצועיות את כל סוגי ההובלות, הובלות גדולות לצד הובלות קטנות!

שכירת שירותי אריזה – חשוב או לא חשוב 

 אם התקציב מאפשר, אין מה להתלבט, שירותי אריזה יקלו על מעבר הדירה ויבטיחו שהתכולה היקרה תגיע אל יעדה ללא נזקים. וגם אם, לכאורה, התקציב אינו מאפשר, כדאי להתאמץ!

חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" מעסיקה אורזים מקצועיים שצברו ניסיון רב בתחום והם יודעים לארוז במקצועיות ובמיומנות.

צוות האורזים שלנו משתמשים בחומרי גלם חזקים ואיכותיים. אם שכרתם אותנו, אין חשש שהארגזים ייקרעו או יתפרקו בדרך והתכולה תגיע ליעד מפוזרת או אפילו שבורה.

שירותי אריזה יחסכו לכם זמן יקר, לא תצטרכו לחפש ארגזי מתאימים בסופר השכונתי או אצל הירקן, תחסכו בקנייה של ניירות אריזה ונייר פצפץ, ובעיקר תוכלו להתחיל לארוז את הבית מספר ימים בודדים לפני המעבר ולא מספר שבועות כמו שהיה צריך אילו הייתם אורזים לבד. אם תעשו את החישוב של הזמן היקר, של החיסכון ברכישת חומרי האריזה, תגלו כי מחיר האריזה אינו יקר כמו שהוא נשמע לכם בהתחלה.

וטיפ שלנו: גם אם שכרתם שירותי אריזה  מקצועיים, מומלץ לארוז לבד את כל החפצים היקרים ולקחת אותם אתכם ברכב הפרטי בעת מעבר הדירה.

מהם השירותים שאתם מציעים לתושבי גבעת זאב?

 בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" אנו מציעים את כל שירותי ההובלות תחת קורת גג אחת.

הובלת תכולה לדירות, לציוד משרדי ולציוד של מפעלים –  צוות העובדים שלנו מקצועי ומיומן והוא יוביל בהצלחה כל סוג של תכולה.

הובלות מנוף – כאשר הגישה אל הקומות הגבוהות אינה נוחה, אני משתמשים במנוף. צברנו מיומנות בהובלות מנוף, נדע לארוז את הפריטים בקפדנות ולהדק אותם היטב אל המנוף כדי שלא יינזקו בעת ההובלה.

אספקת חומרי אריזה אנו מספקים ללקוחותינו חומרי אריזה איכותיים המתאימים לאריזה של כל סוג של תכולה, לתכולת דירה, לאריזה של ציוד משרדי וציוד תעשייתי. אנו מציעים קרטונים חזקים בגדלים שונים, ניירות אריזה, גלילי פצפץ ועוד.

אריזת התכולה אנו מספקים שירותי אריזה מקצועיים. צוות העובדים שלנו צבר מוניטין רב בתחום האריזה, הוא יגיע אליכם עם ציוד איכותי, יארוז לכם את התכולה בבטחה ויחסוך לכם זמן יקר.

פירוק והרכבה של רהיטים העובדים שלנו צברו ידע וניסיון רב בפירוק והרכבה של רהיטים, הם ידעו לפרק ולהרכיב כל סוג של רהיט בלי לגרום לנזק לרהיטים.

שירותי אחסון אנו מציעים שירותי אחסון מאובטחים, נקיים ואמינים לתקופות קצרות ולתקופות ארוכות.

הובלות קטנות גם בהובלת קטנות אין צורך להתפשר על איכות ומקצועיות, אנו נוביל פריט אחד או מספר פריטים באותה איכות ורמת שירות שאנו מובילים תכולה רבה של דירה, משרד או מפעל.

דברו אתנו, אנחנו כאן בשבילכם!

למה כדאי לי לשכור את חברת ההובלות נועם הובלות ומנופי הרמה?

החברה פעילה בשוק ההובלות שנים רבות, היא צברה מוניטין רב ותעשה את הכול כדי לשמור על שמה הטוב. אינספור לקוחות שנהנו משירותי העברה שמחים להמליץ עליה. אנו מציעים את כל שירותי החברה ושירותי נלווים תחת קורת גג אחת.

אנו מתלבטים, האם כדאי לנו לשכור שירותי אריזה מקצועיים?

כן, ללא ספק. שירותי אריזה מקצועיים יקלו עליכם את המעבר. לא תידרשו להתחיל לארוז שבועות רבים לפני מועד ההובלה ותוכלו להיות בטוחים שהתכולה היקרה שלכם תגיע ליעד בשלום וללא נזקים. גם אם לכאורה התקציב לא מאפשר שירותי אריזה, כדאי להתאמץ.

האם אתם מבצעים גם הובלות קטנות?

חברת נועם הובלות ומנופי הרמה מבצעת את כל סוגי ההובלות, גם הובלות קטנות. אנו מתייחסים באותה רצינות ומקצועיות לכל סוג של הובלה, להעברה של תכולת דירה וגם להובלה של פריט בודד או מספר פריטים.