הובלות במעלה אדומים - נועם הובלות ומנופי הרמה

המדריך הסודי למעבר דירה במעלה אדומים, ובמקומות נוספים!

היא ממוקמת שבעה קילומטרים מזרחית לירושלים, עיר הבירה, היא נמצאת על הדרך מירושלים לים המלח ומחברת בין בקעת הירדן, מדבר יהודה וירושלים. כן, זוהי מעלה אדומים. עיר חדשה, יחסית, שממנה נשקפים נופים מדהימים, נופי מדבר, נופי הרים, עיר ששמונים וחמישה אחוז מהתושבים שלה העידו שהם גאים לגור במעלה אדומים, עיר שזוגות צעירים רבים חולמים עליה, עיר שמתפתחת בקצב מואץ, נבנים בה מפעלי תעשייה, שכונות חדשות למגורים ומרכזים מסחריים תוססים.

במחיר של דירת ארבעה חדרים בירושלים או במרכז אפשר לקנות בית במעלה אדומים אומרים זוגות צעירים ומחפשים חברות הובלה שתוביל אותם אל הבית שעליו הם חולמים. זו עיר שהתושבים בה מעורבים, שותפים ומעורבים בבנייתה ולא מוכנים לעזוב אותה, וכשהמשפחה גדלה הם מחפשים דירה גדולה יותר, ורק בעיר שלהם. זו עיר שפרנסיה משקיעים משאבים רבים בסיוע לתעשיינים ולבעלי העסקים באזורי התעשייה והמסחר מתוך הבנה שההצלחה שלהם, היא ההצלחה של העיר.

וכשכולם רוצים להגיע אל מעלה אדומים חברות ההובלה מעבירות בה כל שנה מאות דירות של תושבים הבאים לגור בה, עשרות מפעלי תעשייה ובתי עסקים שמגיעים אל אזורי התעשייה המתפתחים ועוד.

בין חברות ההובלה בעיר בולטת חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה". יש לנו שם מצוין, אומר יחיאל מבעלי החברה, ואנחנו עושים את הכול כדי לשמור על המוניטין שלנו. התושבים מעריכים את העבודה המקצועית, את האדיבות ואת הרצינות שלנו וממליצים עלינו. השם שלנו עובר מלקוח שעובר דירה בתוך העיר אל לקוח חדש המגיע אל העיר או אל לקוח, שמסיבות שונות עוזב ועובר לגור באזורים אחרים בארץ. אנחנו מעניקים שירות בפריסה ארצית, שמחים לעזור לתושבי העיר ולקחת חלק בבניין העיר ובשגשוג שלה.

יחיאל, בעל החברה, שצברה למעלה מעשר שנים של ניסיון בתחום, שמח להעניק לתושבי העיר מדריך למעבר דירה ולגלות את כל הסודות המקצועיים. אם תיישמו את ההמלצות, הוא אומר, מעבר הדירה יהיה הרבה יותר קל, מהיר ופשוט.

ערכו סקר שווקים מקיף והשוו מחירים

כאשר אתם מחפשים חברת הובלות חשוב לעשות סקר שווקים מקיף, לשמוע המלצות, חוות דעת ולהשוות מחירים. לפני שאתם מתחילים לבדוק הובלות בירושלים השוואת מחירים חשוב לדעת כי המחיר של ההובלה תלוי במספר פרמטרים, בעונת המעבר, בגודל התכולה, בנגישות של הדירה שממנה אתם עוברים ושאליה אתם נכנסים, האם אתם צריכים להיעזר בשירותי מנוף, האם תידרשו לפרק ולהרכיב רהיטים והאם תרצו להיעזר באריזה מקצועית של מומחים בתחום.

לא מומלץ לעבור דירה בעונה החמה

עונת הקיץ היא העונה החמה של המובילים. אל מעלה אדומים מגיעות משפחות רבות המעוניינות להשתקע בעיר לפני תחילת שנת הלימודים, וגם המשפחות שעוברות דירה בתוך העיר, מעדיפות לעבור בעונת הקיץ, עונה שבה הילדים בחופשה ובחלק מהזמן גם ההורים.

אם אתם יכולים לעבור דירה בעונות יותר מתות, כמו בחורף או בסתיו, אומרים לנו בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה", כדאי לתכנן את המעבר לתקופות אלו, ידי המובילים פחות עמוסות בעבודה, הם ישמחו לקבל כל עבודה והמחיר יהיה זול בהתאם. אם אין ברירה ואתם נדרשים לעבור בעונה הבוערת, צרו קשר עם המובילים זמן רב ככל האפשר לפני התאריך המיועד. פנייה מוקדמת, תבטיח שגם אם חברות ההובלות מבצעת מספר הובלות באותו היום, אתם תהיו הראשונים. ההובלה תתקיים בשעות הבוקר, העובדים יהיו רעננים ונמרצים והם יבצעו אותה ביעילות ובמהירות.

מתי כדאי להיעזר בהובלת מנוף?

אם אתם עוברים מקומה גבוהה או אל קומה גבוהה וצריכים להיעזר בהובלות מנוף, קחו בחשבון שהשימוש במנוף מייקר את מחיר ההובלה. הובלה באמצעות מנוף משנעת רהיטים כבדים, פסנתר או כלי חשמל כלפי מעלה בקלות, בפשטות ובבטיחות. לא כל אחד יודע איך להיעזר בהצלחה במנוף. כדי להצליח בהובלת מנוף ולהצליח לשנע כלפי מעלה את החפצים היקרים חשוב לארוז אותם היטב, במקצועיות ולהדק אותם היטב אל המנוף כדי שלא יטלטלו בעת ההעברה, ייפגעו ויינזקו.

שירותים נוספים המקלים על המעבר

אריזת התכולה על ידי אורזים מקצועיים, מייקרת את מחיר ההובלה, אך היא שווה את ההשקעה. היתרונות של הזמנת אריזה מקצועית אינם מתבטאים רק בחיסכון של זמן ובעצבים מיותרים. תתפלאו, אבל שירותי אריזה יכולים לחסוך לכם גם כסף, מפתיע אותנו יחיאל מחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה". אם אתם צריכים לקחת יומיים או שלושה ימים חופש מהעבודה ובנוסף, לחפש כבר מספר שבועות לפני ההובלה קרטונים או לרכוש ציוד אריזה כמו ניירות פצפץ, נייר משי ועוד, בשורה התחתונה: העסקה של אורזים מקצועיים לא תעלה לכם הרבה יותר. אז אם לא בא לכם לארוז, לפתוח ולסגור קרטונים, למלא ארגזים בבגדים וספרים, לעטוף כלים יקרים ולמתוח ניירות דבק, תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם. צברנו הרבה ידע וניסיון, יש לנו סודות מקצועיים איך לארוז את התכולה ולהבטיח שתגיע שלמה, ללא נזקים וללא פגיעות ליעד החדש.

איכות חיים לא מתבטאת רק במגורים מול נופים נהדרים או בעיר נקייה, איכות חיים מתבטאת גם באבזור הבית ברהיטים פונקציונליים ונוחים לשימוש. כשאתם פותחים מגירה בארון, חשוב שהמגירה תיפתח בקלות, שצירי הדלתות בארון יהיו מחוזקים והדלת לא תיטה על הצד ולא תיפול, ושהרהיטים היקרים שרכשתם ייראו כמו חדשים גם אחרי שכבר העברתם אותם מספר דירות.

חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" מחזיקה נגר מקצועי ומציעה שירותים מקצועיים של פירוק והרכבה של רהיטים. אנו נדע לפרק ולהרכיב כל רהיט מכל סוג. אנו מחזיקים עובדים מקצועיים הנעזרים בכל הציוד הטכני החדיש והעדכני כדי שאתם תמשיכו ליהנות מהרהיטים בלי להרגיש שהם עברו פירוק והרכבה.

כמו כל דבר, גם חברת הובלות בוחרים לפי המלצות

כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם עוברים דירה, משרד או מפעל עם חברה טובה, איכותית ומקצועית, הדבר הכי חשוב הוא לשמוע המלצות על המובילים. המלצות וחוות דעת המתקבלות על ידי לקוחות שכבר ביצעו העברה עם החברה שלכם אלו הפרמטרים היחידים המסוגלים להעיד על איכות השירות ועל המקצועיות.

אתם לא חייבים להאמין לנו, בואו לשמוע את מה שמספר איתן, תושב ותיק במעלה אדומים.

"חיפשתי חברת הובלות בדחיפות, לא היה לי זמן ללקט המלצות וחוות דעת ונעזרתי ברשת האינטרנט. זו פעם ראשונה שהזמנתי חברת הובלה דרך הרשת ולא התאכזבתי.

חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" הגיעו בזמן, הם נתנו לנו שירות אדיב ומקצועי, הם לא השאירו אחריהם לכלוך והעבירו את כל התכולה בשלמות לדירה החדשה, אפילו כוס לא נשברה!

ההובלה כללה שירותי אריזה ופירוק והרכבת רהיטים, וכשהגענו לדירה מאוד מהר כל הדברים היו מסודרים ב מקום כך שקל היה לתפקד הדירה החדשה כבר בימים הראשונים.

הם היו תותחים! הצעת המחיר שלהם הייתה הוגנת והם עשו עבודה מצוינת לעומת חברות ההובלה אחרות שבהן נעזרתי במעבר בדירות הקודמות"

לסיכום: חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" מתמחה בכל סוגי ההובלות, הובלת דירות, הובלת ציוד משרדי, הובלת ציוד לבתי עסקים ולמפעלים, הובלות קטנות, הובלות מנוף, ועוד. אנו פועלים מתוך דגש על יחס אדיב ומקצועי ללקוח, על עמידה בלוח הזמנים, על אמינות על מקצועיות!

אילו שירותי הובלות אתם מציעים?

חברת נועם הובלות ומנופי הרמה מתמחה בכל סוגי ההובלות. אנו מבצעים הובלות גדולות, הובלות קטנות וגם הובלות מורכבות. אנו מבצעים הובלות באמצעות מנוף, הובלות של ציוד משרדי, של ציוד לבתי עסקים ולמפעלי תעשייה. נסו אותנו ולא תצטערו!

האם כדאי לשכור שירותי אריזה?

כן, בהחלט. שירותי אריזה מקצועיים יחסכו לכם זמן יקר, בלאגן ועצבים. אריזה מקצועית תבטיח שכל תכולת הדירה שלכם תיארז טוב ונכון ותגיע ליעד בשלום. אם תיקחו בחשבון את הזמן, את ההוצאות על קרטונים, ניירות, ועוד תגלו ששירותי האריזה לא יותר יקרים.

איך לבחור חברת הובלה?

הדרך הטובה ביותר לבחור חברת הובלה היא לפי המלצות. רק המלצות וחוות דעת של לקוחות שכבר נהנו משירותי החברה יוכלו להעיד על המקצועיות והמוניטין של החברה. צברנו מוניטין רב ואינספור ממליצים, הצטרפו גם אתם אל משפחת הלקוחות המרוצים.