הובלות במודיעין - נועם הובלות ומנופי הרמה

הובלות במודיעין – אל תגידו לא ידענו, גם העברת דירה יכולה להיות חוויה!

בשנת 1993 הונחה אבן הפינה לעיר מודיעין, בשנת 1994 החלה בניית העיר, ביולי 1996  החל אכלוס העיר ובשנת 2003 אוחדה המועצה המקומית של מכבים רעות עם העיר מודיעין ושם העיר החדשה נקבע למודיעין מכבים רעות.

מודיעין הוקמה בשל הצורך ליצור רצף ישובים בין תל אביב לירושלים ובשל המחסור הרב בקרקע זמינה לבניית יחידות מגורים במרכז הארץ.  ואכן, אל העיר מגיעים כל מי שמעוניין לחיות במרכז הארץ, אך לא בהמולה המאפיינת את תל אביב וערים גדולות נוספות במרכז הארץ. תושבי העיר נהנים מהקרבה למרכז לצד נופים מהממים, אוויר וטבע.

בנועם הובלות ומנופי הרמה –  הופכים כל מעבר דירה מסיוט להנאה

אל העיר מגיעים זוגות צעירים, משפחות עם ילדים, בעלי עסקים שהחליטו לבנות את העסק שלהם בעיר חדשה ופורחת, מפעלי תעשייה חברות היי טק ועוד. כל אלו מייצרים ביקוש גבוה לחברות הובלה בעיר מודיעין .

צוות העובדים בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה"  עושה הכול כדי לקלוט את התושבים החדשים ומבצע הובלות מקצועיות לכל מי שמגיע אל העיר, לכל מי שעובר דירה בתוך העיר וגם למי שעוזב ועובר למקומות אחרים.

מעבר הדירה עם "נועם הובלות ומנופי הרמה" הופך את המעבר להרבה יותר קל, מהיר ונעים. אנו מסייעים באריזה קפדנית של תכולת הדירה, מובילים, פורקים ומאפשרים לכם להתארגן בדירה בקלות ומיד.

טיפים ועצות טובות  שיעזרו לכם לעבור בקלות

אתם חולמים על הדירה החדשה כבר הרבה זמן, מדמיינים אותה עם ריח של צבע טרי, עם אנרגיות טובות ותחושת התחדשות באוויר, אבל במציאות מעבר דירה עלול להיות מתיש ומפרך.

אנחנו בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה", עזרנו לאינספור משפחות לעבור דירה, צברנו ניסיון רב ונשמח לחלוק אתכם כמה טיפים ועצות טובות שליקטנו במשל עשר שנים של עבודה מקצועית.

אל תחכו לרגע האחרון, תתחילו לארוז בנחת מבעוד מועד. בשלב הראשון נסו להיפטר מכל הג'אנק שצברתם במשך השנים ולא עשיתם בו שימוש זמן רב, אם הדירה החדשה שלכם תהיה פחות עמוסה, יהיה לכם בה יותר נעים ואנרגיות טובות יותר.

פרגנו לעצמכם עזרה באריזה מקצועית. אריזה נכונה ומקצועית של תכולת הדירה תקל על הימים הסמוכים לתאריך ההובלה ובזמן המעבר ותבטיח כי כל התכולה שלכם תגיע ללא נזקים לדירה החדשה. בחרתם בנו, אריזת החפצים תתבצע על ידי צוות של עובדים מקצועיים  שישמרו היטב על הרכוש שלכם.

אנחנו נעשה את הכול, נארוז את החפצים בדייקנות ובצורה נכונה, מסודרת ובטוחה , נגיע לבית החדש, נפרוק את החפצים בצורה חכמה ונסדר אותם בהתאם לצרכים ולהנחיות שלכם.

הכינו תיק מיוחד ליום המעבר והכניסו לתוכו את החפצים יקרי הערך, את התרופות, את המחשב ואת הפריטים הנחוצים לכם לימים הראשונים, כולל פריטי הלבוש. אם תכינו לכם תיק או אפילו מזוודה, לא תצטרכו לפתוח את הארגזים בבהילות ובאי סדר כדי לחפש, ולפעמים אפילו להתייאש, את הפיג'מה ללילות הראשונים או את מברשת השיניים.

הזמינו מבעוד מועד את הספקים של חברת האינטרנט, של חברת הטלוויזיה, של חברת הגז ושל ספקי תקשורת נוספים. חלק מהחברות יתאמו אתכם תאריך הגעה ליום שבו אתם עוברים דירה או למחרת. אם קיבלתם את המפתח לפני יום המעבר לדירה, תוכלו להזמין את הספקים עוד לפני המעבר. הימים הראשונים בדירה החדשה, קשים גם כך, ויהיה לכם הרבה יותר קל כאשר תוכלו לצפות בטלוויזיה, לגלוש ברשת ועוד.

הכינו רשימה מסודרת של חברות הובלה. בעיר מודיעין פועלות חברות הובלה רבות, ערכו סקר שווקים חכם, ערכו השוואת מחירים על בסיס נתונים שווים ובעיקר בקשו המלצות,

 חברת הובלה לא בוחרים בצורה אקראית, חברת הובלה בוחרים לפי המלצות !

כדי להיות בטוחים שבחרתם חברה מקצועית ואמינה וכדי להימנע מאכזבות בררו בין שכנים, חברים, בני משפחה האם הם נעזרו בעבר בחברת הובלה ויהיו מוכנים להמליץ עליה.

משפחת בן חיים עברה מפתח תקווה אל מודיעין, הם השקיעו זמן רב ומאמצים בחיפוש אחרי חברת הובלה מקצועית, אדיבה ואמינה . הם בחרו ב"נועם הובלות ומנופי הרמה" והם גם מסבירים למה:

"כשהגענו אל הבית החדש בעיר מודיעין והתחלנו לפרוק את הארגזים. הבנו למה חברים טובים המליצו עליכם. הכול היה ארוז מעולה והקל על הפריקה. לא הייתה לנו בעיה למצוא דברים הודות לארגון החכם של החפצים. כל תכולת הדירה הגיעה בשלמות ללא נזקים, צוות העובדים היה אדיב, הוא תקתק את ההובלה והכול מתוך נועם, רוגע ואווירה טובה".

איך משווים נכון הצעות מחיר של חברות הובלה שונות?

כמו בכל דבר, גם כשאתם מחפשים חברת הובלה, חשוב לבקש כמה הצעות ממספר חברות ולהשוות  את המחירים. אל תדלגו על השלב של הובלות בירושלים השוואת מחירים.

רגע לפני שאתם משווים מחירים כדאי לדעת לפי מה נקבעים מחירי ההובלה.

הפרמטרים העיקריים המשפיעים על המחיר הם כמות החפצים וסוג החפצים, מרחק ההובלה, הקומה של הדירה הישנה והקומה של הדירה החדשה, נגישות לדירה, מעלית, תאריך ההובלה והצורך בשימוש במנוף אשר מייקר את ההובלה.

ככל שמספר החפצים שתרצו להעביר יהיה גדול, כל גם מחיר ההובלה יהיה יקר יותר. גם המרחק מהדירה הישנה על החדשה משפיעה על המחיר, מרחק גדול משמעותו יותר הוצאות דלק וזמן עבודה יקר.

תאריך המעבר חשוב גם בקביעת המחיר, עונת הקיץ היא העונה הבוערת של ההובלות. בתקופה זו הרבה משפחות חדשות מגיעות אל העיר ומשפחות ותיקות מנצלות את ימי החופשה למעבר. כאשר הביקוש גבוה, גם המחירים עולים. אם תרצו להוזיל את מחיר ההובלה, נסו להתארגן למעבר לדירה החדשה בחודשים שקטים יותר, בחודשים שבהם הביקוש למעבר דירה פוחת.

אנו בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" מתחייבים למחיר הגון ולעבודה מקצועית, נסו אותנו לא תתאכזבו!

אנו מציעים שירותי הובלה מקצועיים – אל תרשו לעצמכם לוותר עליהם!

 נוסף על הובלת דירות, אנו מציעים שירותים נוספים:

שירותי אחסון מחפשים מקומות אחסון לתקופה ארוכה או קצרה, אנו מציעים מקומות אחסון אמינים, נקיים מסודרים ומאובטחים  לטווחי זמן שונים.

אספקת חומרי אריזה אנו מספקים חומרי אריזה לכל מטרה, להעברה של תכולת הדירה, להעברה של ציוד משרדי יקר וציוד תעשייתי.

שירותי הובלה לבתי עסקים ולמפעלים  העברה של תכולת משרדים, בתי עסק ומפעלים היא מיוחדת ומורכבת . צברנו ניסיון רב גם בהעברות מסוג זה, ואנו יודעים איך לבצע אותם בהצלחה!

פירוק והרכבה של רהיטים צוות העובדים שלנו מבצע במיומנות ובדייקנות אריזה ופירוק של רהיטים, ובעיקר ארונות. אנו מעסיקים נגר מקצועי שיפרק את הרהיטים בדירה הישנה וירכיב אותם מחדש בדירה החדשה ללא גרימת נזקים!

אנו מציעים שירותי הובלות קטנות והובלות סטודנטים גם אם אין לכם הרבה חפצים להעביר, מגיעה לכם עבודה מקצועית. אנו מתייחסים לכל כמות ברצינות ונדאג שכל פריט יגיע בשלום ליעדו.

הובלות בדקה התשעים אם מכל סיבה שהיא לא הצלחתם להתארגן ולהזמין הובלה בזמן, אל תדאגו, אנחנו נבצע עבורכם גם הובלות ברגע האחרון.

אינספור לקוחות בעיר מודיעין כבר נעזרו בשירותי ההובלה שלנו, עכשיו הגיע תורכם. צרו קשר עוד ותיהנו מחוויית מעבר מרגשת ומשולמת.

מהם השירותים שאתם מציעים?

אנו מציעים שירותים של הובלות מכל הסוגים למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי. הובלות גדולות, הובלות קטנות, הובלות באמצעות מנוף והובלות ברגע האחרון. בנוסף אני מציעים שירותים משלימים, אריזה מקצועית, פירוק והרכבת רהיטים ושירותי אחסון.

מה המחירים של ההובלות?

אין לנו מחירון אחיד והמחיר נקבע בהתאם למספר פרמטרים: כמות התכולה, התאריך שבו מתבצעת ההובלה, הנגישות של הדירות, האם יש מעלית, האם יש מדרגות רבות המובילות אל הבניין והאם פתחי החדרים רחבים, והמרחק בין הדירה החדשה לדירה הישנה.

איך אוכל לדעת שבחרתי בחברה מקצועית ואמינה?

הדרך הטובה ביותר להיות בטוחים שבחרתם בחברה מקצועית ואמינה היא באמצעות המלצות וחוות דעת של לקוחות שנעזרו בשירותים שלנו והיו מרוצים. במשך שנים רבות בתחום צברנו אינספור המלצות, נשמח להראות לכם אותן.