הובלות במבשרת ציון - נועם הובלות ומנופי הרמה

חיפשתי הובלה במבשרת ציון, חברים המליצו לי בחום על "נועם הובלות ומנופי הרמה", לא האמנתי עד שניסיתי!

מבשרת ציון הוא הוא ישוב הנמצא קרוב לעיר ירושלים. היישוב  המשתפל על מורדות הרי ירושלים נמצא משני הצדדים של כביש אחד המחבר את המרכז לירושלים והוא מאופיין בבנייה צמודת קרקע ובנייה רוויה בצפיפות נמוכה.

המועצה המקומית מבשרת ירושלים איחדה שלושה יישובים, מעוז ציון א, מעוז ציון ב' ומבשרת ירושלים. לאחר האיחוד החלו להגיע אל המקום אוכלוסייה חדשה ומגוונת. אל העיר הגיעו תושבים  שגרו בירושלים, אך חיפשו מפלט שאון הכרך, מקום שקט, בעל אווירה כפרית, אך קרוב לירושלים.

מבשרת ירושלים היא אחד היישובים האטרקטיביים ביותר בישראל. מסביב לעיר יש נוף ירוק ושקט, האווירה כפרית, מרבית האוכלוסייה נמנית על המעמד הסוציואקונומי הגבוה, היישוב קרוב לירושלים וגם נסיעה  הנסיעה לגוש דן, אינה משימה קשה מדי הודות לקרבה לכביש אחד ולכביש שש.

היישוב מתפתח כל הזמן והביקוש לבתים ולדירות גובר. אל העיר מגיעים משפחות מבוססות המעוניינות לשדרג את איכות המגורים, אוכלוסייה חילונית לצד אוכלוסייה דתית. הביקוש לחברות הובלה ביישוב גבוה, ואכן במקום פועלות מספר חברות הובלה כאשר החברה הוותיקה שצברה את המוניטין הטוב ביותר היא חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה".

מחפשים חברת הובלה, תנו לנו לעזור לכם!

חברת הובלה בוחרים לפי המלצות. רק לקוחות שכבר נהנו משירותי החברה יוכלו לתת חוות דעת אמתית על העבודה המקצועית של החברה.

חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" שירתה בהצלחה רבים מתושבי העיר והם שמחים להמליץ עלינו. בואו לקרוא את מה שהם אומרים עלינו

דוד: השירות שקיבלנו מחברת מאור הובלות היה מצוין. צוות העובדים היה מקצועי מאוד, הם ארזו וסידרו נכון את כל התכולה ודאגו שהיא תגיע שלמה וללא נזקים לדירה החדשה.

דינה: העובדים היו אמינים ומקצועיים, הם עבדו בצורה מסודרת, דייקו בזמנים. זאת הפעם השלישית שאני עובדת אתם ובכל פעם הם לא אכזבו. אני מליצה עליהם בחום!

משפחת רוט: אחרי ששבעתי אכזבות מחברת הובלה שהובילה בעבר את הדירה שלי חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" הפתיעה אותנו לטובה. הם הגיעו בזמן, הם ביצעו את העבודה מהר, הם עשו הרכבה מקצועית של הרהיטים, היו אדיבים ונתנו שירות מצוין!

 

אנחנו מייעצים, הלקוחות מרוצים!

חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" פועלת כבר למעלה מעשור בתחום ההובלות. צוות החברה צבר ידע וניסיון רב בתחום והוא שמח להעניק לכם מספר טיפים חשובים שיעזרו לכם לעבור  לדירה החדשה בהצלחה!

את החפצים היקרים, את החפצים בעלי הערך הנוסטלגי ואת החפצים השבירים מומלץ לארוז בנפרד ולהעביר אותם בעצמכם אל הדירה החדשה ברכב המשפחתי. כך תוכלו להיות בטוחים שאף חפץ חשוב לא יאבד, לא יישבר ולא ייפגע.

הזמינו את חברת ההובלה מוקדם ככל האפשר. הזמנה מוקדמת תאפשר לכם להיות ההובלה הראשונה ביום. בשעות הבוקר, העבודה תתבצע מהר יותר מאשר בשעות אחרי הצהריים, הכבישים בבוקר פחות פקוקים, הפועלים פחות עייפים וגם אתם מלאים באנרגיות חיוביות ועדיין עם הרבה סבלנות.

אם אתם נזקקים לשירותים של פירוק והרכבת רהיטים, ודאו כי צוות העובדים יודע לבצע זאת במקצועיות. בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" אנחנו מעסיקים נגר מקצועי כדי להבטיח שלרהיטים שלכם לא ייגרם כל נזק.

מספרו את הארגזים, ערכו רשימה וכתבו באיזה חדר בדירה החדשה יש להניח כל ארגז. בסיום, רגע לפני שהמובילים עוזבים, ספרו את הארגזים כדי להיות בטוחים שאף ארגז לא אבד.

 

לפי מה נקבעים מחירי ההובלות?

לא אחת, כאשר אתם מבצעים הובלות בירושלים השוואת מחירים אתם נתקלים בהצעות מחיר שונות של הובלות מאחר ובשוק ההובלות אין מחירון אחיד המחייב את כל החברות. כדי לדעת האם המחיר שמציעים לכם הוא מחיר יקר או זול, האם זהו מחיר אטרקטיבי, חשוב לדעת מהם הפרמטרים המשפיעים על מחירי ההובלות.

מחיר ההובלה מושפע מהמוניטין של החברה המבצעת את ההובלה, מהניסיון שלה ומהציוד שבעזרתו היא משנעת את ההובלה. חברת הובלה המעסיקה מנוף ופועל שהתמחה בהובלות מנוף,  חברה שמחזיקה צי של מכוניות גדולות, חדישות ומקורות, חברה הפועלת ברישיון ויש לה פוליסת ביטוח, תגבה מחיר גבוה יותר מאשר חברה חדשה, חסרת ניסיון  המובילה את הדירה שלכם במשאית קטנה, ישנה ומקרטעת. גם אם תשלמו קצת יותר, ההשקעה משתלמת, שווה לשלם יותר ולדעת כי תכולת הדירה שלכם נמצאת בידיים טובות ומבוטחת.

המרחק הגיאוגרפי בין הדירה הישנה לדירה החדשה מהווה גורם המשפיע על המחיר.  כאשר המרחק גדול, זמן ההובלה מתארך, הדלק עולה יותר ושכר הטרחה של הפועלים עולה גם הוא בהתאם.

כאשר סביבת העבודה נוחה ונגישה, המחיר יהיה זול יותר מאשר עבודה בסביבה לא נגישה, אם הדירה נמצאת בקומה גבוהה ובבניין אין מעלית, אם כדי להגיע אל הבניין יש צורך לעלות במדרגות רבות, אם חדר המדרגות צר ואם פתח הכניסה לדירה אינו מספיק רחב, עבודת המובילים תהיה קשה יותר והם יגבו מחיר בהתאם.

 

איך תוכלו להוזיל את מחיר ההובלה?

אם אתם יכולים, נסו לתזמן את מועד העברת הדירה לימים ותאריכים שבהם ידי המובילים פחות עמוסות ואתם יכולים ליהנות מהנחות משמעותיות.

בימים הראשונים והאחרונים של החודש הביקוש לשירותי הובלות עולה. אם נוח לכם לעבור בימים של אמצע החודש, כדאי לבחור בימים אלו ולנהל משא ומתן עם חברת ההובלה על אודות המחיר, בימים אלו רבים הסיכויים שתזכו להנחה.

משפחות רבות עוברות דירה בחודשי יולי ואוגוסט לאחר שהילדים סיימו את שנת הלימודים ולפני שהם מתחילים את שנת הלימודים החדשה. הביקוש לשירותי הובלה בחודשים אלו גבוה והמחירים בהתאם. אם תוכלו לתכנן את התאריך לתקופה שלפני עונת השיא, תוכלו לחסוך כסף רב.

אם קיבלתם את המפתח לדירה החדשה ימים או שבועות לפני תאריך הכניסה, נסו להעביר לאט לאט חפצים בעצמכם. התחילו עם הארגזים הקלים של הבגדים, של הכלים ועוד. כך תוכלו ליהנות משני דברים, כשתגיעו אל הדירה החדשה חלק מהדברים כבר יהיו מאורגנים במקומם, כמות התכולה תצטמצם ומחיר ההובלה יוזל.

אם אתם עוברים לבניין חדש, נסו לארגן מספר שכנים שישכרו את השירותים של אותה חברת הובלה. אם תצליחו להתארגן, כוח המיקוח שלכם עם החברה יהיה גבוה ורבים הסיכויים שתזכו למחירים נוחים וטובים.

אם התקציב שלכם נמוך, ארזו את תכולת הדירה בעצמכם. זה אומנם מאוד נוח כשעובדים מיומנים באריזה מבצעים את העבודה, אך זה מייקר את  מחיר ההובלה.

 

ב"נועם הובלות ומנופי הרמה" – כל השירותים תחת קורת גג אחת

אנו מציעים  שירותי הובלה מקצועיים להעברת תכולת דירה, להעברה של ציוד משרדי יקר, להעברה של תכולת בתי עסקים, ציוד של מפעלים.

אנו מבצעים הובלות  גדולות לצד הובלות קטנות. גם אם תזמינו הובלה של פריט אחד או מספר פריטים בודדים, נעניק לכם את אותה רמת שירות כמו בהובלות גדולות.

אנו מציעים שירותים נוספים כמו הובלות מנוף, פירוק  והרכבה של רהיטים, אריזה מקצועית של התכולה ושירותי אחסון. אנו מאחסנים את כל הרהיטים במקום מאובטח, נקי ונעים.

צרו קשר, אנו ממתינים לכם, שמחים לעזור!

קיבלתי מספר הצעות מחיר אטרקטיביות, איך אדע איזה חברה לבחור?

אומנם המחיר הוא פרמטר חשוב, אבל המלצות חשובות יותר. רק המלצות של לקוחות שעבדו עם החברה בעבר והיו מרוצים יוכלו להבטיח שגם אתם תהיו מרוצים. בחברת נועם הובלות ומנופי הרמה צברנו המלצות רבות, צרו קשר, נשמח להראות לכם אותן

כמה עולה הובלת דירה

אין מחירון אחיד להובלות, אך יש מספר פרמטרים המשפיעים על המחיר כמו התאריך שבו מתבצעת ההובלה, המרחק בין הדירה הישנה לדירה החדשה, הנגישות של הדירות, האם יש מעלית, האם פתח הכניסה רחב ועוד וכמות התכולה.

כמה זמן לוקח לארוז דירה?

ככל שכמות התכולה שלכם גדולה יותר, הזמן יהיה ארוך יותר ולהיפך. אם אתם אורזים לבד ויש לכם כמות גדולה של תכולה, קחו בחשבון תקופת זמן של מספר שבועות, אם אתם נעזרים בשירותי אריזה, משך הזמן יהיה קצר בהרבה, מספר ימים.