הובלות בכל רחבי הארץ - נועם הובלות ומנופי הרמה

הזמנים המודרניים מאופיינים בניידות ובמעברים רבים. אם בעבר אדם היה נולד ומסיים את חייו באותו מקום, בתקופה המודרנית כל אדם מעתיק את מקום מגוריו בממוצע שלוש פעמים לפחות במשך חייו והרבה אנשים אפילו יותר.

אנחנו לא עוברים לבד, יחד אתנו עוברת תכולה רבה שצברנו במשך תקופת החיים וזו הסיבה מדוע הביקוש לחברות הובלה גדל וגובר משנה לשנה.

העתקה של מקומות מגורים, של בתי עסקים, משרדים, מפעלי תעשייה ועוד דורשת שינוע אחראי ומקצועי של הציוד. בשנים האחרונות קמו חברות רבות המכנות את עצמן בשם הובלות יצאת צדיק. זהו שם הלקוח מתוכנית טלוויזיה פופולארית שבה נבחנו בעלי מקצוע על אודות האמינות שלהם. לצערנו לא כל החברות, גם אלו הנקראות הובלות יצא צדיק אכן באמת צדיקות.

חברת ההובלה "נועם הובלות ומנופי הרמה" פועלת בתחום ההובלות למעלה מעשור ונהנית ממוניטין רב ומשם טוב. אינספור לקוחות שכבר נהנו משירותי החברה שמחו להמליץ עליה, את ההמלצות שלהם תוכלו לקרוא ברחבי הרשת, בקבוצות הפייסבוק, באתרי מדרג, באיזי ובפורטלים ייעודיים העוסקים בתחום ההובלות ועוד. אנו מציעים שירות אמין ומקצועי לכל המגזרים, למגזר הציבורי, למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי.

 הובלות בכל רחבי העסק – דירות, משרדים ובתי עסקים!

 עוברים דירה? חברת הובלות מקצועית, אמינה וותיקה תהפוך את תקופת המעבר מסיוט לחוויה מרגשת של התחלה חדשה. הובלה רשלנית עלולה לגרום נזקים לציוד היקר ולעוגמת נפש רבה. חברה מקצועית תעבוד ביעילות, במהירות, תחסוך לכם זמן יקר ותבטיח שכל התכולה היקרה תגיע בשלום ליעד, ללא תקלות, נזקים ובעיות.

חברה מקצועית מציעה שירותים נלווים נוספים כמו שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, הובלות באמצעות מנוף ועוד.

הובלה של חברות ועסקים שונה מהובלה של דירות,  בנפח התכולה, בשיטות העבודה, באיכות , במורכבות של הדיוק ולעתים גם בזמן הביצוע מתוך הנחה שהשבתה ארוכה של בית העסק או המשרד עלולה לגרום לנזקים כספיים ולפגיעה במוניטין של בעל העסק.

בעולם העסקים אין מקום לטעויות, כל  עיכוב או תקלה מתקבלים בצורה לא טובה וגוררים  שורה של הפסדים, בכסף, בכוח אדם ובעיקר בקטיעה של שרשרת התהליכים העסקיים. לא אחת עיכוב בהובלות גרמה לאובדן של עסקאות עתידיות ואפילו לתביעות פיצויים כנגד החברה. כדי למנוע מצבים לא נעימים וכדי להימנע מתקלות אתם חייבים לבחור בחברה אמינה, מקצועית ומנוסה שצברה ידע בהובלות עסקיות, גם של פרויקטים גדולים.

חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" צברה ניסיון רב שנים בהובלות עסקיות בכל רחבי הארץ.  הצלחנו לעזור לגורמים רבים ומגוונים בעולם העסקי, לבנקים, למכונים, למפעלי תעשייה, לרשויות, לבתי השקעות, למוסדות פרטיים וציבוריים, לחברות היי טק , למחסנים, לאולמות ייצור, לבתי כנסת, למפעלי מזון ועוד. אנחנו שמים דגש על שירות מהיר, יחס אדיב ולוקחים אחריות על כל שלבי הביצוע של העברות לכל המגזרים, החל משלבי האריזה ועד לשלבי הפירוק. אנו מלווים כל העברה ונותנים מענה לכל דבר הנדרש גם במהלך העברה.

איך כל הובלה יכולה להיהפך מסיוט לחוויה מרגשת?

הדרך הטובה להעברה מוצלחת היא בחירה נכונה של חברת ההובלה והימנעות מטעויות.

כאשר אתם מחפשים חברות הובלה מומלצות בירושלים, אל תתפתו להובלות זולות. הובלות בירושלים זולות עלולות להיות מלכודות דבש, המוביל ייתן לכם מחיר זול ואטרקטיבי בטלפון, אך ביום ההובלה, בדקה התשעים הוא יגיע ויעלה את המחיר בתירוצים שונים. וכאשר כל הבית כבר ארוז ואתם לחוצים ונרגשים לא תהיה לכם ברירה ותיאלצו להיענות לדרישות הכספיות ולייקר, לפעמים אפילו מאוד, את מחיר ההובלה.

הטעות: לא מסכמים על מחיר הובלה בטלפון. מוביל מקצועי יגיע אליכם הביתה, יבחן את התכולה, יעריך את העבודה וייתן לכם מחיר. כתבו חוזה מסודר ופרטו בו את כמות הציוד, את מספר הארגזים, את הנגישות, את הקומה, את השירותים הנלווים ועוד. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהמחיר שקבעתם הוא אכן מחיר סופי.

הטעות: אתם דוחים את האריזה ומחכים לרגע האחרון. כדי להימנע מלחץ ומאובדן שליטה על מעבר הדירה ואריזת החפצים, התחילו לארוז מוקדם, לפחות חמישה שבועות לפני תאריך המעבר. התחילו לארוז את הפריטים שבהם אין שימוש תדיר, את אלו הנמצאים במחסן, בעליית הגג או במדפים העליונים של הארונות.  גם את הבגדים מהעונה הקודמת הקפידו לארוז מוקדם. את אריזת המטבח השאירו לימים האחרונים, אך לא יותר מאוחר מאשר שלושה או ארבעה ימים לפני תאריך המעבר. בימים האחרונים פרגנו לעצמכם אוכל מוכן ואכלו בכלים חד פעמיים. כדאי אפילו לצאת לאכול במסעדה, זה יחסוך את עבודת הבישול וישחרר אתכם, אפילו זמנית, מהלחץ ומהמתח הרב המאפיינים את תקופת המעבר.

הטעות: להסכים להובלה בשעות אחרי הצהריים. בעונה החמה של ההובלות, בחודשי יולי ואוגוסט, חברות הובלה מבצעות מספר הובלות ביום אחד. כדאי מאוד להיות ההובלה הראשונה באותו היום. אומנם, זה קשה לקום בשעות הבוקר המוקדמות ולהתארגן להובלה, אך הרבה יותר קשה  זה להתמודד עם עיכובים ואיחורים הנובעים מתקלות ומעיכובים של חברת ההובלה וגורמים נוספים. בשעות הבוקר, הכבישים עדיין לא פקוקים, המובילים לא עייפים ואתם מלאים באנרגיות חיוביות. כדי לצמצם את האפשרות של איחורים או ביטולים מצד המובילים, כדאי להכניס סעיף לחוזה שבו יינתן לכם פיצוי מוסכם  למקרים של ביטולים ברגע האחרון או איחורים משמעותיים.

הטעות: להסתכסך עם השכנים החדשים כבר בימים הראשונים. אם אתם עוברים לבניין משותף חשוב לעדכן את השכנים על ההובלה הצפויה. כדאי לתלות מספר ימים לפני המעבר שלט בחדר המדרגות ובו אתם מודיעים על מעבר הדירה ומנצלים לפני השכנים על אי הנעימות הזמנית העלולה להיגרם להם. תתנצלו על כך שהמעלית עלולה להיות תפוסה זמן רב יותר מאשר ביום רגיל, על הלכלוך, אל תשכחו לנקות, ועל הרעש. אם בבניין פועלת חברת ניהול או שיש ועד בית. דברו אתם  כדי לדעת האם יש הנחיות ודרישות מיוחדות. בבניינים רבים ידרשו מכם  לרפד את קירות המעלית בקרטונים כדי למנוע שריטות ונזקים אחרים ועוד.

הטעות: לעבור בחוסר סדר וארגון. מי לא מכיר את הימים הראשונים שאחרי המעבר, ימים שבהם אתם פותחים עשרה ארגזים כדי לחפש את הפיג'מות לילדים או מגבת וכלי מיטה. כדי למנוע זאת, ארזו את התכולה בסדר ובהיגיון. כתבו על כל ארגז מה הוא מכיל ולאיזה חדר הוא מיועד. הכינו לכם רשימה ובה  מספר הארגז ופירוט התכולה שלו, כך יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא כל דבר עד שתסיימו לפרוק את כל הארגזים.

הטעות: לוותר על נגר מקצועי בצוות המובילים. כאשר אתם מובילים ארונות מהדירה הישנה לחדשה או ריהוט נוסף הדורש פירוק והרכבה מחדש, חשוב לבדוק האם החברה מעסיקה נגר מקצועי. רק נגר מקצועי ידע לפרק במיומנות את הארונות ולהרכיב אותם מחדש כך שהתפקוד שלהם לא ייפגע ולא ייגרם להם כל נזק הן מהבחינה האסתטית והן מהבחינה הפונקציונאלית.

הטעות: לוותר על השירותים המעולים והמקצועיים של "נועם הובלות ומנופי הרמה" שוק ההובלות בנוי משני סוגי מובילים, ממובילים חובבניים וממובילים מקצוענים. אנחנו שייכים

למה חשוב לשכור חברת הובלה מקצועית?

רק חברת הובלה מקצועית תצליח להעביר את התכולה היקרה שלכם ללא נזקים, ביעילות ובמהירות ליעד. חברה רשלנית עלולה לגרום לתכולה נזקים, לעתים גם נזקים בלתי הפיכים, ולכם עוגמת נפש רבה.

עשיתי השוואת מחירים ומצאתי חברת הובלות זולה. אני מתלבט האם כדאי לשכור אותה?

ברוב המקרים לא כדאי. מחיר זול הנמוך בעשרות אחוזים ממחיר השוק צריך להדליק נורה אדומה. במקרים רבים המחיר מעיד על חברה חובבנית שבאה כדי לעשות מכה ונעלמת. אם יהיו לך תלונות, לא יהיה לך למי לפנות.

למה כדאי לשכור שירותי אריזה?

שירותי אריזה מקצועיים יורידו מכם את הלחץ האופייני לימים האחרונים לפני המעבר, ימנעו בלאגן ויחסכו לכם זמן יקר. בנוסף, אורזים מקצועיים יבטיחו שהתכולה שלכם תגיע ללא נזקים ופגיעות אל היעד.