הובלות בירושלים - נועם הובלות ומנופי הרמה

בזמנים הקדומים אנשים היו חיים באותו מקום ובאותו בית במשך כל ימי חייהם,  אך הזמנים המודרניים מאופיינים במעברים רבים. ואכן, נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי למעלה מרבע מיליון ישראלים עוברם דירה בכל שנה.

העתקת מקום המגורים, העסק או המשרד דורשת שינוע של הציוד והתכולה היקרה וחברות הובלה מומלצות בירושלים הפכו להיות אחד מהשירותים הנדרשים והמבוקשים ביותר.

מוביל מומלץ בירושלים יהפוך את תהליך ההובלה המורכב, ואפילו המייגע, לתהליך פשוט וקל, תהליך שלא ידרוש מכם השקעה של מאמצים רבים וזמן יקר. חברת הובלות מקצועית תבצע את מבצע ההעברה בדרך מהירה, יעילה, וקלה ותחסוך לכם הרבה זמן וטרחה. אם תצטרכו, חברת ההובלה תעניק לכם שירותים נוספים כמו שירותי אריזה, הובלות קטנות, פירוק והרכבת רהיטים ושרותי אחסון.

חברת ההובלות "נועם הובלות ומנופי הרמה" מתמחה בתחום ההובלות וצברה למעלה מעשר שנות ניסיון. אנו מבצעים את כל סוגי ההובלות, הובלת דירה, הובלות משרדים, הובלות קטנות, הובלות באמצעות מנוף ועוד.

 בנינו את המוניטין שלנו בעבודה קשה ומקצועית, צברנו אלפי המלצות מלקוחות ששמחים להמליץ עלינו ואנו נעשה את הכול כדי להעניק גם לכם את השירות הטוב ביותר ולשמור על המוניטין שלנו ועל שמנו הטוב.

 

עוברים דירה – 6 דברים שחשוב לדעת

אם אתם סטודנטים שעוברים מחדר אחד שכור לחדר אחר, אם אתם זקוקים להובלה קטנה כמו פסנתר, מקרר, מכונה תעשייתית ועוד, הובלה קטנה תספיק לכם, אבל אם אתם מעבירים תכולה של דירה תידרשו למשאית גדולה ולמובילים מיומנים שצברו ניסיון בשינוע של רהיטים כבדים, ארונות ומספר גדול של ארגזים.  אנו בחברת נועם הובלות ומנופי הרמה מבצעים את כל סוגי ההובלות, הובלות קטנות וגם הובלות גדולות ומורכבות.

הובלות נדרשות לא רק במעבר של דירות, בתי עסק או משרדים. קניתם סלון חדש, כספת כבדה, פסנתר, סירה או כל פריט אחר גדול וכבד, אתם  זקוקים לחברת הובלה. ברוב המקרים, החנויות שבהם קניתם מספקים לכם שירותי הובלות בתשלום, לא על כל חברת הובלה אפשר לסמוך.  אם תבחרו בנו,  הפריט היקר שרכשתם יגיע אל היעד בשלום וללא נזקים.

מחפשים חברת הובלה, בקשו  מחברים המלצות , אך אל תשוו אתם מחירים.  חשוב לדעת כי לא כל ההובלות דומות, לכל הובלה יש  קריטריונים אחרים אשר משפיעים על המחיר. בין  הקריטריונים המשתנים, גודל הדירה, כמות התכולה למעבר,  אופי הציוד, הם הוא שביר או כבד במיוחד ועוד, המרחק בין שני היעדים , האם נשכרו שירותי אריזה, פירוק והרכבת רהיטים ועוד.

לפני שאתם מבקשים הצעת מחיר, העלו על הכתב את כל הנתונים הייחודיים שלכם, את כל הדרישות,  ורק אז גשו להשוואת מחירים בין החברות השונות  כמובן על אותו בסיס של נתונים.

הובלה רשלנית עלולה לגרום נזקים בלתי הפיכים לתכולה ולציוד היקר שלכם ולעוגמת נפש רבה. בשוק ההובלות פועלים שני סוגים של מובילים, חברות הובלה ותיקות ומקצועיות וחאפרים. החאפרים הם מובילים שצצים בעונות הבוערות ובאים כדי לעשות מכה ולהיעלם. הם מציעים בדרך כלל מחירים זולים, אך תתפתו להם. להפך,  מחיר זול צריך להדליק אצלכם נורה אדומה וכמו הקלישאה השחוקה, אך זו שתמיד נכונה, מה שזול עלול להיות יקר.

השימוש במנוף מעורר אסוציאציה של אתרי בנייה , אך רבים אינם מודעים כי המנוף הוא אחד מהכלים המשמשים להובלות. כאשר רוצים להעביר ציוד כבד , כאשר הנגישות לדירה אינה נוחה, כאשר אין מעלית, כאשר יש צורך לשנע את החפצים לקומה גבוה או כשחברת הניהול של הבניין מחייבת הובלה באמצעות מנוף, נעזרים במנוף. לא כל מוביל יודע להשתמש במנוף. כדי לשנע באמצעות  מנוף, חשוב לארוז היטב את התכולה ולהדק אותה טוב למנוף כדי שלא תינזק בדרך.

המלצות הן כלי מצוין כדי להיות בטוחים שחברת ההובלה שבחרתם תשנע את התכולה שלכם ללא נזקים, בלי עימותים ובאווירה נעימה.

ברחבי הרשת תוכלו למצוא אלפי המלצות על חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה", חפשו את ההמלצות שלנו באתרי מדרג, בקבוצות הפייסבוק, באיזי, בפורטלים ייחודים העוסקים בתחום ההובלות ועוד.

בעזרת הטיפים האלו תוכלו לעבור ללא נזקים וללא עוגמת נפש!

מעבר דירה או משרד הם הזדמנות להתחלה חדשה. זה יכולה להיות פעולה שמעוררת לחץ ומתחים רבים וזו יכולה להיות חוויה מרגשת של התחדשות . אם תשתמשו בטיפים הבאים, תיהנו ממעבר חלק ונעים.

כדאי לכם לבחור מוביל בעיר שאתם גרים בה או בקרבתה. אם אתם  גרים בירושלים, חפשו חברת הובלה בירושלים, אם אתם גרים בבית שמש, חפשו חברת הובלה בבית שמש וכן הלאה.

בחירה בחברת הובלה מקומית תבטיח שהמובילים יגעו אליכם בזמן שקבעתם, הם יחסכו נסיעה ארוכה ומיותרת, עמידה בפקקים, הוצאות דלק והוצאות נוספות שיבואו לידי ביטוי במחיר ההובלה.

אחד הפרמטרים המשפיעים על מחיר ההובלה הוא כמות התכולה שאותה אתם רוצים להעביר. מעבר דירה זו הזדמנות להיפטר מפריטים רבים שלא עשיתם בהם שימוש זמן רב, חפשו בבוידם, במחסנים וגם במדפים הגבוהים בארונות, אספו את כל הפריטים המיותרים ותיהנו משתי עולמות, גם מחיר ההובלה ירד וגם הדירה החדשה תהיה הרבה פחות עמוסה.

אל תשאירו את האריזה לרגע האחרון, התחילו מוקדם, לפחות חמישה שבועות לפני המעבר. חלקו את התקופה לשלושה פרקים, חמישה שבועות לפני ההובלה, שבועיים לפני והשבוע האחרון.  בשלב הראשון התחילו לארוז את כל התכולה שאין בה שימוש תדיר, בשלב האמצעי ארזו את הבגדים מהעונה הקודמת ואת המטבח השאירו לשבוע האחרון. השתדלו לסיים את אריזת התכולה יומיים לפני המעבר ובימים האחרונים אכלו בכלים חד פעמיים.

אל תארזו את הארגזים לפי סוג התכולה, אלא לפי המיקום בחדרים. את כל הפריטים המיועדים לחדר הילדים ארזו בארגזים נפרדים וכתבו עליהם באותיות גדולות: חדר ילדים, את תכולת המטבח, ארזו בארזים מיוחדים וכתבו עליהם מטבח. הנחו את המובילים להניח את הארגזים  בדירה החדשה, בכל חדר שאליו הם שייכים.

אל תאספו קרטונים מהסופר, רכשו ציוד אריזה מחברת ההובלה. נוסף על כך שהקרטונים שבסופר אינם חזקים והם עלולים להיקרע או להתפרק בזמן ההעברה, הם עלולים להכיל תיקנים ומזיקים אחרים שוודאי לא תרצו להביא לדירה החדשה.

כדי להימנע מהמצב שבו חברת ההובלה מעלה את המחיר ברגע האחרון , אל תסגרו עם אף מוביל בטלפון. בקשו מהמוביל להגיע אליכם הביתה, להעריך את התכולה, את הנגישות של הדירה, את מספר הארגזים הנדרש ולהציע הצעת מחיר סופית.  אם אתם נדרשים לפירוק והובלה של רהיטים, סכמו את המחיר מראש, אם אתם צריכים להיעזר בהובלת מנוף, גם את המחיר של שירותי המנוף יש לסכם מראש ועוד. נסו להשתדל לא לשכוח אף סעיף וכתבו חוזה המפרט את כל הסעיפים הכלולים במחיר הסופי.

נהוג לתת טיפ לעובדים כדי לתגמל אותם על העבודה הקשה. סגרו את נושא הטיפ במעמד חתימת ההסכם עם חברת ההובלה על מנת למנוע אי נעימות בסיום העבודה. בררו מראש כמה מובילים יגיעו מהו הסכום שתעניקו לכל אחד והכינו כסף מזומן. שקללו את גובה הטיפים במחיר ההובלה כדי להבטיח שלא תחרגו מהתקציב שקבעתם.

האם חובה לתת טיפ למובילים?

אין חובה, אך כמו בתחומים רבים נתינת טיפ למובילים היא הערכה על העבודה הקשה והמאומצת שהם עשו. את נושא הטיפ מומלץ לסגור בעת החתימה על החוזה, לפעמים הטיפ כלול במחיר ההובלה ולפעמים בעל החברה יבקש מכם לתת טיפ לעובדים.

מה הטיפ הכי חשוב שאתם יכולים לתת לנו?

הטיפ החשוב ביותר הוא בחירה של חברת הובלות ותיקה ומומלצת. בשוק ההובלות פועלים הרבה חאפרים שיגרמו נזקים לתכולה שלכם, לכן כדאי לבקש המלצות מלקוחות מרוצים לפני שסוגרים עם חברת ההובלות.

מתי יש צורך להשתמש במנוף להובלת דירה?

הובלה באמצעות מנוף נדרשת כאשר אין גישה נוחה אל הדירה, הישנה או החדשה, כאשר הדירה נמצאת בקומה גבוהה ואין מעלית או כאשר חברת הניהול של הבניין דורשת הובלות באמצעות מנוף בלבד.