הובלות בביתר עלית - מאור את יחיאל

עוברים דירה בביתר עילית – יש לנו הצעה שתתקשו לסרב לה!

ביתר עלית נמצאת כשמונה קילומטר דרום מערבית מירושלים וצפונית לגוש עציון.  העיר הנמצאת על גבול הקו הירוק הוכרזה לעיר בשנת 2001 ומאז היא פורחת ומשגשגת .

ביתר עילית זו אחד מהיישובים הבודדים במרכז הארץ שהוקם עבור אוכלוסייה חרדית.  העיר שהוקמה כפתרון למציאת דיור לאוכלוסייה חרדית הפכה מהר מאוד להצלחה מסחררת ולמקום המועדף על ידי זוגות צעירים, משפחות משפרות דיור, בתי עסקים ומפעלים המגיעים אליה מכל רחבי הארץ.

זו עיר עם משפחות ברוכות ילדים, עם הרבה זוגות צעירים ועם קצב גבוה. גם מאזן ההגירה של העיר הוא חיובי במשך כל שנות קיומה. ולמרות המיקום שלה מעבר לקו הירוק , ביתר עלית נחשבת לאחד הריכוזים החרדים המבוקשים ביותר.

 מחפשים הובלה מקצועית במחיר אטרקטיבי, צרו אתנו קשר!

ביתר עלית, לצד ערים נוספות, מדורגת במקום נמוך במדד החברתי הכלכלי של העיר, כמעט כל משפחה בעיר היא משפחה ברוכת ילדים, ראשי משפחות רבות קבעו את לימוד התורה לאומנותם ומשתכרים מעט ורק כחמישים ושלוש אחוז מבין נשות העיר יוצאות לעבודה.

מעבר דירה הוא תמיד הוצאה גדולה, אך עבור תושבים מביתר עלית זו הוצאה גדולה העלולה להכביד על הכיס.

חברת  "נועם הובלות ומנופי הרמה" היא חברה ותיקה ובעלת מוניטין בעיר ביתר עילית, בירושלים ובריכוזים חרדים נוספים. רבים מתושבי העיר שנהנו  משירותי ההובלה מכל הסוגים שמציעה החברה, הובלת דירה, עסק, משרד ועוד,  ציוד ואריזה, פירוק והרכבת רהיטים, הובלות קטנות ועוד, ישמחו לספר על המחירים האטרקטיביים שמציעה החברה לתושבי ביתר עילית. לא סתם ניצבת החברה בראש הרשימה של חברות הובלה מומלצות בירושלים.

רוצים להוזיל את מחיר ההובלה – 5 טיפים באדיבות "נועם הובלות ומנופי הרמה"

לפני שאתם בוחרים חברת הובלה עשו סקר שוק מקיף וערכו השוואת מחירים, אך על בסיס  נתונים שווה. קחו בחשבון שמחיר ההובלות נקבע לפי מספר פרמטרים: כמות התכולה שאותה אתם מעבירים אל הדירה החדשה, נגישות –  הקומה שבה נמצאת הדירה הישנה וגם הדירה החדשה, האם יש מעלית ועוד – עונת השנה שבה אתם עוברים דירה, הציוד הנדרש להובלה כמו, למשל, מנוף, האם המחיר כולל  פריקה והרכבת ארונות והאם נעזרתם בשירותי אריזה. רק לאחר שתשוו כל סעיף בהצעת המחיר, תוכלו לקבל תמונה מדויקת על אודות המחיר, האם הוא יקר או זול בהשוואה להצעות אחרות.

במידת האפשר, נסו לבחור את מועד העברת הדירה לתקופות שבהם הביקוש למובילים נמוך יותר. העונה החמה בענף ההובלות היא בחודשי הקיץ וגם בימים הראשונים והאחרונים של החודש, הביקוש גובר. נסו לתזמן את ההובלה לעונות פחות מבוקשות ולימים של אמצע החודש.

אם התקציב שלכם נמוך, תארזו בעצמכם, אומנם זה מאוד נוח ויעיל שחברת ההובלה תארוז עבורכם, אך זה מייקר את מחיר ההובלה. אם החלטתם לארוז לבד, חשוב להיערך למבצע מבעוד מועד. שמרו עיתונים ישנים ואספו ארגזים המתאמים לאריזת התכולה. אצל הירקנים, ובסופרמרקט תוכלו למצוא בחינם ארגזים מתאימים.

אם תצליחו לארגן כמה משפחות להובלה באותה חברת הובלות, תוכלו לנהל משא ומתן קשוח על מחירי ההובלות ולהוזיל את משמעותן באופן משמעותי.

אם קיבלתם את  המפתח לדירה החדשה כמה ימים לפני מועד ההובלה, העבירו בעצמכם, לאט לאט, חלק מתכולת הדירה. כך תצליחו לצמצמם את כמות התכולה ולשלם פחות על ההובלה.

חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" פועלת למעלה מעשור במגזר החרדי ובמקומות נוספים. אנו פועלים מתוך שקיפות ואמינות, יש לנו ציוד הובלה משוכלל ואנשי מקצוע המומחים בפירוק והרכבת רהיטים. באמצעותנו  מעבר הדירה יהיה קל, פשוט והרבה יותר זול.

כמה טיפים חשובים להובלה – בואו ללמוד מהניסיון שלנו!

הגעתם אל הדירה החשה, אל תמהרו לזרוק את הארגזים ופסולת נוספת אל הרחוב, אם תעשו כך, אתם עלולים להסתכן בקבלת קנס. לפני שאתם מוציאים את הפסולת אל הרחוב, בררו ברשות המקומית מהם הימים והשעות שבהם מותר להוציא את הפסולת ונהגו על פי ההוראות.

כאשר אתם מזמינים חברת הובלות, בררו האם לחברה יש פוליסת ביטוח על התכולה ועל העובדים. גם אם מאוד ניזהר, תמיד עלולים להיגרם נזקים גופניים לעובדים ונזקים לתכולה.  רק חברה בעלת פוליסת ביטוח תוכל להבטיח שאתם לא תצטרכו לשאת בנזקים.

אם אתם מובילים חפצים יקרים ושבירים, הקפידו לארוז אותם היטב. קחו בחשבון שאריזה גרועה ולא מקצועית עלולה לגרום להפסד כספי ולעוגמת נפש.

בררו מהו הציוד שאתו עובדת חברת ההובלות. לא כל מי שמחזיק טנדר קטן ורעוע יצליח להוביל את התכולה שלכם בהצלחה. אנו בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" מצוידים בציוד חדיש ועדכני, אנו מגיעים עם משאיות גדולות ומקורות שיגנו על התכלה היקרה מפני גשמים ורוחות ומפני קרני השמש היוקדות.

אם יש לכם הרבה ספרים כבדים, חלקו אותם למספר גדול של ארגזים ככל האפשר, כך תצליחו להקל על הסבלים המובילים ולהבטיח שהארגזים לא ייקרעו, לא יישברו בזמן ההובלה והספרים יגיעו בשלום אל היעד.

אל תסכמו עם חברת ההובלה את המחיר דרך הטלפון. מוביל רציני יגיע אל הבית שלכם, יבדוק את התכולה, את הכמות, את הסוג ויציע מחיר. במקרים דחופים חברת ההובלות תבקש מכם לשלוח בוואצאפ את התמונות של התכולה.

 חשוב, חשוב! חברת הובלה בוחרים לפי המלצות!

רק המלצות של לקוחות ותיקים שכבר נעזרו בשירותי ההובלה של החברה שאותה אתם רוצים לבחור, יבטיחו שהמידע על חברת ההובלה יהיה מידע נכון ואמין!

לפני שאתם בוחרים חברת הובלה, נסו לברר בין ידידים, עמיתים לעבודה ושכנים על חברת הובלה שהם עבדו אתה והיו מרוצים. אל תתעצלו, בררו על איכות העבודה, על ההתנהגות של המובילים ועל מקצועיות האריזה. בדקו האם הם עמדו בלוח הזמנים, האם הם פינו את הפסולת והשאירו את המקום נקי ועוד.

אינספור לקוחות ישמחו להמליץ על חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה". הנה כמה מההמלצות, ויש עוד הרבה!

ראובן: "הגורם הראשון שקידם את פנינו כשהגענו אל ביתר עילית, הייתה חברת ההובלות. הם היו אדיבים, הם עשו את כל מה שביקשנו והצליחו להעביר את התכולה היקרה שלנו בלי נזקים. יישר כוח! קבלת הפנים שלכם עזרה לנו להשתקע במהירות בעיר החדשה!"

משפחת בן שבת: "חברים המליצו לנו על חברת נועם הובלות ומנופי הרמה ולא התאכזבנו. הם הגיעו בזמן, הם עבדו במהירות וביעילות והם היו נחמדים ואדיבים. חששנו מאוד מהיום של ההובלה, אך לשמחתנו הוא עבר בקלות ובהצלחה!"

 הובלה מקצועית זו אומנות

אנו מציעים שירותי הובלות מכל הסוגים: הובלת דירה, הובלת משרדים, הובלת ציוד למפעלים ועוד. אנו מבצעים, הובלות באמצעות מנוף, הובלות גדולות, הובלות קטנות ולא חוששים מהובלות מורכבות. אנו מציעים שירותים לכל המגזרים, למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי.

צברנו ניסיון של למעלה מעשר שנים, אנו  מצוידים בכל הציוד החדיש והעדכני הנדרש לביצוע הובלה מושלמת, צוות העובדים שלנו מיומן ומקצועי ואנו מציעים שירותים נוספים של אריזת דירות ופירוק והרכבה של רהיטים.

 בחרתם בנו, העברת הדירה תיהפך מסיוט לחוויה!

לפי מה אתם קובעים את מחיר ההובלה?

אנחנו מגיעים לבית הלקוח ובודקים את הפרמטרים הבאים, את כמות התכולה, את אופי התכולה ואת הנגישות של הדירה הישנה והחדשה ואת המרחק בין הדירה החדשה לדירה הישנה . גם לתאריך ההובלה יש השפעה על המחיר!

איך אוכל להיות בטוח שבחרתי בחברה הטובה ביותר?

הדרך הטובה ביותר שתיתן לך שקט נפשי מתוך ידיעה שבחרת בחברת הובלות מומלצת היא המלצות. נסה לבקש המלצות משכנים, חברים ובני משפחה שכבר נעזרו בנו בעבר והיו מרוצים. גם אנחנו נוכל להפנות אתכם ללקוחות רבים שישמחו להמליץ עלינו.

אנחנו זוג צעיר אין לנו דירה ואנו נאלצים לעבור כמעט בכל שנה דירה. איך נוכל להוזיל את מחיר ההובלה?

במידת האפשר נסו לתזמן את מועד ההעברה לתקופות שבהם ידי המובילים פחות עמוסה בעבודה. אם תוכלו נסו לארגן מספר חברים שיבחרו כולם באותה חברת הובלה, אם תהיו מאוגדים תוכלו לנהל משא ומתן קשוח וליהנות מהוזלה משמעותית.