שירותי אחסנה בירושלים - נועם הובלות ומנופי הרמה

שירותי אחסנה בירושלים כוללים מגוון גדול של אפשרויות המיועדות לכל המגזרים, למגזר הפרטי, למגזר העסקי ולמגזר הציבורי. למקום האחסון יש השפעה גדולה על שמירת הציוד והתכולה. חשוב לבחור מקום אחסון המבצע הדברה נגד חרקים ומזיקים שונים, מקום מוגן בפני גניבות ופריצות וחברת אחסון המעניקה ביטוח על התכולה.

חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" מעניקה שירותי אחסון לכל פרק זמן, לכל כמות של תכולה ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. אצלנו תקבלו לא רק את השירות הטוב ביותר, אלא גם את השירות והמחיר המשתלמים ביותר.

אחסנה מושלמת מתחילה באריזה מקצועית!

אריזה נכונה ומקצועית של התכולה המיועדת לאחסון חשובה מאוד בשל שלושה גורמים עיקריים, שמירה על התכולה בזמן ההובלה, ארגון וסידור של התכולה במחסן וחיסכון בנפח הכללי של התכולה, חיסכון שיביא להוזלה במחיר האחסון.

  • אריזה נכונה דורשת שימוש חכם בקרטונים. ראשית, חשוב לוודא שהקרטונים שלכם חזקים ויציבים שלא יתפרקו במעבר ולא יתקמטו בזמן האחסון. חשוב להתאים את גודל הארגז לתכולה המאוחסנת בו. את הדברים הכבדים רצוי לשים בארגזים קטנים, כך תצליחו לשמור על החוזק של הקרטון ולהקל על המובילים כאשר אתם מובילים את הארגזים אל המחסן וכאשר אתם מוציאים אותם ממנו.
  • את שמיכות הפוך, את הבגדים, את המגבות, מצעים ושאר מוצרי הטקסטיל יש לדחוס בארגז ולנצל את הנפח שלו עד תום. קרטון שלא יהיה מלא ודחוס בתכולה, יקרוס כאשר יניחו עליו ארגזים אחרים.
  • אריזה בקרטונים או בארגזים קטנים תאפשר לכם למנוע רווחים בין הארגזים, לנצל היטב את שטח האחסון ולחסוך בעלויות האחסנה.
  • אל תחסכו בעליות הארגזים
  • אל תחפשו קרטונים ישנים בסופרמרקט או אצל הירקן השכונתי. הארגזים האלו חלשים, הם עלולים להיקרע בהובלה ולקרוס בעת האחסון, ובנוסף הם עלולים להכיל מזיקים וחרקים שייפגעו בתכולה שלכם.
  • כאשר אתם מאחסנים חפצים שבירים, עטפו אותם היטב בנייר בועות או בניילון צמוד והניחו אותם בארגז צמודים אחד לשני כדי לא לאפשר להם לנקוש אחד בשני בטלטולי הדרך, להיסדק או אפילו להישבר.
  • אטמו היטב את הארגזים, עבדו עם מסקינגטייפ עבה, חזקו אתו את הארגזים ואטמו את כל החריצים והרווחים כדי למנוע כניסה של האבק.
  • סמנו על כל ארגז מה הוא מכיל ובארגזים שבהם חשוב לסמן את הכיוון, כמו בארגזים של בקבוקים מלאים או כלים עם אוכל, סמנו חיצים כלפי מעלה. הסימון הזה ינחה את המובילים באיזה כיוון לאחסן את הארגז כדי שהתכולה שבו לא תישפך או תתקלקל.
  • החמצן הוא האויב הגדול של מוצרי הטקסטיל. כדי למנוע כניסה של חמצן והרס של המוצרים, קחו ביחד כמה שיותר בגדים, צררו אותם בצרור ותעטפו אותם בניילון נצמד. לחילופין אתם יכולים לארוז אותם בשקיות ניילון גדולות ועבות ללא חורים, רק הקפידו לגלגל את הפתח מספר פעמים ולאטום אותו בכמה שכבות של סלוטייפ.
  • אל תאחסנו את מכשירי החשמל כשהם לחים או רטובים. מקררים, מקפיאים מדיחי כלים ומכונות כביסה הם מכשירים שכמעט תמיד יש בהם לחות, לכן חשוב להקפיד לייבש אותם היטב לפני האחסון. יומיים לפני ההובלה, רוקנו את המקרר ויחד עם המכשירים האחרים, הטו אותם על צדם כדי לרוקן מהם את המים לחלוטין, בשלב הבא ייבשו אותם עם מגבת ונייר סופג, ואל תארזו אותם עם ניילון נצמד כדי לאפשר למוצר לנשום ולמנוע ריחות חזקים, צחנה ועובש. אם יש לכם אפשרות אחסנו את המקרר עם דלת פתוחה.

אחסנה בירושלים – מידע שימושי

המחיר של אחסון התכולה נקבע לפי נפח. כדי לתת לכם הערכת מחיר, יגיע אל הבית שלכם מוביל מיומן, הוא יעריך את גודל התכולה, את  נפח האחסון המשוער, יעריך כמה שטח של יחידת אחסון תצטרכו, מה יהיה גודל היחידה ובהתאם לכך הוא יציע לכם הערכת מחיר.

טיפ שלנו: אל תסמכו על הצעת מחיר בטלפון. מוביל רציני צריך להגיע אליכם הביתה כדי לראות בעצמו את כמות התכולה.

כדי להוביל את התכולה לאחסון יש צורך בחברת הובלה. רצוי לבחור חברת הובלה שמציעה גם שירותי אחסנה. בקשו שתי הצעות מחיר, הצעה אחת עבור דמי האחסון החודשיים והצעה שנייה עבור ההובלה. בדקו האם ההצעה כוללת את עטיפת כל הרהיטים בניילון נצמד, האם המוביל מספק לכם קרטונים חזקים ויציבים בכמות הנדרשת ללא תשלום נוסף, האם אתם צריכים להחזיר את הקרטונים, כמה עולים שירותי אריזה, ואם לא בחרתם בשירותי אריזה מקצועיים כמה יעלה לכם לרכוש ציוד אריזה כמו ניילון נצמד, ניילון בועות ועוד.

אם אתם צריכים לפרק את הרהיטים כדי לאחסן אותם, חשוב לשכור חברת הובלה אשר מתמחה בפירוק והרכבה של רהיטים. לפני שאתם חותמים חוזה, בררו מי מבצע את העבודה הזו? האם החברה מעסיקה נגר מקצועי או שאחד מאנשי הצוות מבצע זאת?

 בחברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" מציעים את כל השירותים תחת קורת גג אחת. החברה מבצעת הובלות מכל הסוגים, מציעה שירותי אריזה, שירותי אחסון ומעסיקה נגר מקצועי שידע לפרק את הרהיטים שלכם ולהרכיב אותם נכון וטוב מחדש.

חשוב לוודא כי שטחי האחסון שבו תאוחסן התכולה שלכם מוגנים היטב, נעולים עם מנעולים אמינים ואיכותיים שקשה לפרוץ אותם, יש בהם חיבור לאזעקה, מצלמות שמצלמות עשרים וארבע שעות ביממה וגלאי עשן.

שימו לב שהחברה המאחסנת עומדת בכל התקנים המחמירים ביותר של רישיון עסק ורישיון מאת רשות כיבוי האש.

יש לבדוק האם החברה מבצעת הדברה וניקיון קבוע בשטחי האחסון. חשוב לבדוק איזה סוג הדברה החברה מבצעת, מהי תדירות ההדברה והאם ההדברה כוללת גם הדברה נגד טרמיטים, חרקים הידועים כאויב מספר אחד של מוצרי העץ.

האם החברה מציעה ביטוח על כל שטחי האחסון, כולל התכולה הפרטית שלכם, ואם כן איזו סיכונים מכסה הפוליסה. האם פוליסת הביטוח כוללת הגנה מפני פגעי מזג האוויר כמו שיטפונות וברקים, הגנה מפני רעידת אדמה,  הגנה מפני נזק הנגרם על ידי חרקים ומזיקים ועוד. כדאי לדעת כי נוסף על הביטוח שמציעה לכם החברה המאחסנת, אתם יכולים לעשות ביטוח נוסף מטעמכם. אם התכולה שלכם מכילה חפצים יקרי ערך, מומלץ לכם לבטח אותה בעצמכם.

שיטת האחסון הפופולארית היא שיטת הכספת, שיטה שבה הלקוח מחזיק מפתח לתא האחסון והוא יכול לבקר בו בכל עת. אך כדאי לדעת כי חברת האחסון לא חייבת לתת לכם אפשרות לבקר במחסן בכל עת. אם זה חשוב לכם, יש לברר את הסעיף הזה מראש.

אם אתם מתכננים לבקר במחסן מעת לעת כדי להוציא משם חפצים שייתכן ותצטרכו בתקופת האחסון, שימו אותם במקום נגיש. בדרך כלל את הסידור של יחידת האחסון עושים המובילים, ולכן חשוב לציין בפניהם מהם הדברים שתצטרכו במשך תקופת האחסון כדי שהם ידאגו לאחסן אותם במקום נגיש.

חובה לדעת! חל איסור מוחלט לאחסן חומרים דליקים, חומרים נפיצים, בלוני גז, חפצים או חומרים לא חוקיים, ריהוט נגוע בתולעי עץ או כל תכולה אחרת העלולה לגרום נזק לאחסון התכולה שלכם או לאחסון התכולה של הלקוחות האחרים במחסן.

איך אוכל למצוא מקום אחסנה טוב לתכולה היקרה שלי?

לפני שאתה בוחר מקום אחסון חשוב לבדוק האם המקום נקי, האם בעל המקום מבצע הדברה באופן קבוע, האם הטמפרטורה ביחידת האחסון מתאימה לאחסון סוג התכולה שלך, האם הגישה למקום נוחה והאם המחיר הוגן.

מה הקשר בין אריזה מקצועית לבין אחסון התכולה?

כדי שהתכולה לא תיהרס בזמן האחסון חשוב להקפיד על אריזה מקצועית. חשוב להשתמש בחומרי אריזה מעולים, למלא את הארגזים בתכולה כדי שהם לא יקרסו כאשר יעמידו אותם זה על גבי זה ולאטום היטב את האריזה כדי למנוע כניסה של לחות.

יש לי רהיטים גדולים, האם אוכל לאחסן אותם?

אחסון רהיטים גדולים תלוי בשטח של יחידת האחסון שאתם שוכרים. כעיקרון, מומלץ לפרק את הרהיטים, לאחסן אותם מפורקים ולהרכיב אותם שוב בעת הצורך. בצוות שלנו יש נגר מומחה, הוא ידע לפרק ולהרכיב במקצועיות את הרהיטים שלכם.