מוביל בירושלים

שוק ההובלות אחד השווקים התחרותיים ביותר . זהו שוק שבו מתחרות מאות חברות הובלה, חלקן מקצועיות ומנוסות וחלקן חובבניות וחסרות ניסיון. הריבוי הגדול של חברות ההובלה יכול לגרום לכל אחד  המחפש מוביל  בירושלים, סחרור ולהביא לבחירה לא נכונה של חברת ההובלה, חברה שתגרום לכם יותר נזק מאשר תועלת.

אז אם אתם מעוניינים לדעת איך מזהים חברת הובלה מקצועית ואמינה, הכנו לכם שמונה טיפים חשובים, אם תקראו אותם בעיון ותפעלו נכון,  מרב הסיכויים שתבחרו במוביל הגון, מקצועי ובעל ניסיון.

שמונה טיפים גאוניים שיעזרו לכם לבחור נכון חברת הובלה

בלשון העם הם נקראים חאפרים, בשפה תרבותית קוראים להם חובבניים, אך לא משנה איך תקראו להם, חשוב להיזהר מחברות הובלה חסרות ניסיון ובלתי מקצועיות. אחד הכלים החשובים שבעזרתו תוכלו לזהות מי מוביל מקצועי ומי חאפר הוא ההמלצות. בדקו האם בסביבה שלכם יש אנשים שעברו דירה בתקופה האחרונה והיו מרוצים. אם כן בקשו מהם שמות של חברות הובלות מומלצות בירושלים. גם ברשת האינטרנט תוכלו למצוא בקבוצות הפייסבוק, באתרי מדרג, בפורומים ייעודיים ועוד המלצות חמות על מוביל מומלץ בירושלים.

חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" פועלת בתחום כבר למעלה עשר שנים. הנהלת החברה וצוות העובדים עושים הכול כדי שלקוחות החברה יהיו מרוצים. ואכן, ההשקעה משתלמת ואלפי לקוחות שמחים להמליץ עלינו בחום. את ההמלצות שלהם תוכלו למצוא בכל רחבי הרשת, אם לא מצאתם צרו אתנו קשר אנו נשמח להציג אותם בפניכם.

אל תתפתו לסכם את מחיר ההובלה דרך הטלפון. מוביל מקצועי יגיע אליכם הביתה, יעריך את התכולה ויציע לכם הצעת מחיר. אתם יכולים להזמין אליכם מספר חברות הובלה ולבקש מכל אחת הצעת מחיר. את הצעות המחיר חשוב להשוות על בסיס נתונים שווים.

ודאו שלחברת ההובלה יש פוליסת ביטוח המכסה הן את הנזקים הגופניים העלולים להיגרם לעובדים ואת הנזק העלול להיגרם לרכוש שלכם. בכל הובלה, גם אם היא מתבצעת על ידי החברה המקצועית ביותר עלולות להיגרם תקלות. אם חלילה אחד המובילים ייפגע בעת העבודה אצלכם, אתם תצטרכו לפצות אותו ואם לרכוש שלכם ייגרם נזק ולחברת ההובלה לא יהיה ביטוח, לא יהיה מי שיפצה אתכם. בקשו לראות את פוליסת הביטוח ובדקו היטב את מה היא מכסה ומה גובה הפיצוי המרבי שתקבלו אם ייגרם לתכולה שלכם נזק.

חברת הובלות מקצועית תחתום אתכם על חוזה מפורט ומסודר. הדגישו בחוזה את המחיר הסופי של ההובלה והכניסו את כל הפרטים, את התאריך, את השעה שבה יגיעו המובילים אליכם, את סוג המשאית, קטנה, גדולה ואולי בכלל טנדר, את מספר הסבלים, פרטו את החפצים ואת מספר הארגזים, ואם שכרתם שירותים נוספים כמו אריזה, פירוק והרכבה של רהיטים או הובלות מנוף, אל תשכחו להכניס גם אותם לחוזה ולציין בבירור את המחיר של כל שירות. חתמו על הסכם העבודה ואל תשכחו להשאיר עותק גם אצלכם.

תמיד כדאי להעדיף חברת הובלות המציעה את כל השירותים הנלווים המשלימים את מבצע ההובלה, שירותי אריזה, נגר מקצועי שידע לפרק ולהרכיב את הרהיטים במיומנות ובמקצועיות הובלות מנוף, שירותי אחסון ועוד. במקום להתקשר עם מספר נותני שירות  עדיף לרכז את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

כדאי להעדיף חברת הובלות אשר פועלת באזור הגיאוגרפי שלכם, כך תחסכו מהמוביל נסיעה ארוכה, זמן יקר ועלויות של דלק, גורמים אשר נלקחים בחשבון בעת קביעת המחיר ובנוסף, מוביל מקצועי בירושלים מכיר היטב  את כל העיר, את הרחובות המרכזיים ואת הסמטאות הצרות , הוא ידע איך להגיע במהירות המרבית מיעד ליעד ללא עיכובים מיותרים.

חברת ההובלות "נועם הובלות ומנופי הרמה"  מציעה את כל השירותים המשלימים, שירותי אריזה, הובלות מנוף , פירוק והרכבת רהיטים ועוד. אנו מעסיקים באופן קבוע נגר מקצועי ומיומן , מומחה בפירוק ובהרכבה של רהיטים כדי שאתם תוכלו להמשיך וליהנות מהרהיטים שלכם גם בדירה החדשה. אנו מציעים הובלות מכל הסוגים, הובלות גדולות, הובלות קטנות, הובלות לסטודנטים, העברת דירות , העברת משרדים ועוד. מחפשים חברת הובלה מקצועית במחיר אטרקטיבי, הגעתם אל היעד!

מצאתם מוביל בירושלים, אל תעשו את הטעויות הבאות!

אומנם, הטעות הגדולה היא בחירה של חברת הובלות חובבנית, אך יש גם טעויות קטנות העלולות לחבל בהובלה, לגרום לנזקים ולעוגמת נפש.

תמיד עדיף להיות ההובלה הראשונה ביום. בשעות הבוקר המובילים עדיין לא עייפים, הכבישים לא פקוקים וגם אתם נמרצים ומלאי אנרגיות. בשעות הבוקר  משך ההובלות קצר יותר, ואיכות העבודה טובה יותר. אם אין לכם ברירה ואתם נאלצים להוביל את הדירה בשעות אחרי הצהריים, בקשו מהמוביל הנחה. עבור רוב המובילים זוהי עבודה נוספת , הם מעוניינים בה ויתנו לכם הנחה.

אל תבקשו מהמובילים לעשות דברים שהם לא יודעים. הסכימו לפירוק ולהרכבה של הרהיטים רק אם אתם בטוחים שבצוות העובדים יש נגר מיומן המכיר היטב את העבודה. כדאי לכם לשמוע את הספור של יוסי, סטודנט מאוניברסיטת ירושלים, שביקש מהמוביל לפרק ולהרכיב מיטה מתכווננת יקרה. התוצאה, המנוע של המיטה יצא מכלל פעולה ויוסי נאלץ לקנות מיטה חדשה במחיר הרבה יותר יקר ממחיר ההובלה.

אל תשאירו את האריזה לרגע האחרון. התחילו לארוז כחמישה שבועות לפחות לפני תאריך המעבר. אם לא תתחילו מוקדם, תהיו מאוד לחוצים. במקרה הטוב תבצעו את מלאכת האריזה בחוסר סדר, ללא ארגון ובצורה לא חכמה ולא יעילה. במקרה הרע המובילים יגיעו אל הבית שלכם ואתם עדיין תהיו עסוקים באריזה ואז,,, או שהמוביל יעלה למשאית רק את הארגזים הארוזים ואת שאר הארגזים תיאלצו להעביר בעצמכם או, במקרה הטוב, המוביל ייקח שקים גדולים וידחוס לתוכם ללא סדר את כל התכולה שנשארה. כשתראו את השקים שלכם מונפים באוויר ואולי גם ניזוקים, תצטערו שלא התחלתם לארוז בזמן.

אל תשאירו את החפצים היקרים או את בעלי הערך הנוסטלגי בבית בזמן ההובלה. ביום ההובלה הבית שלכם פרוץ וכל אחר יכול להיכנס לרגע ולהעלים את אחד החפצים. את החפצים בעלי הערך קחו אתכם ברכב הפרטי שלכם ואל תשכחו להשגיח עליהם.

גם אם אתם מחפשים הובלות קטנות, חשוב שיהיו לפחות שני מובילים, במיוחד אם אתם מובילים חפצים כבדים ויקרים. שני מובילים יאחזו היטב בפריט משני הצדדים ויצליחו לשנע אותו בבטחה – לעלות למשאית, להוריד, להכניס לדירה – בהצלחה ללא הפתעות בלתי נעימות.

אל תיקחו ארגזים וקרטונים מסופר או הירקן השכונתי. אלו  ארגזים משומשים עם ריח לא נעים. אם תארזו בהם את התכולה היקרה שלהם, הם עלולים להתפרק ולהיקרע ולגרום לנזקים לתכולה. אל תחסכו כסף, השקיעו בארגזים חזקים, עמידים ויציבים כדי שכל התכולה תגיע ליעד בשלום.

אל תבחרו בארגזים בעלי גודל אחיד, הזמינו ארגזים בכל הגדלים. את הספרים והחפצים הקטנים ארזו בארגזים קטנים כדי שהמובילים יכלו לשאת אותם בקלות, את מוצרי הטקסטיל, מגבות, כלי מיטה, מצעים, בגדים ועוד, ארזו בארגזים גדולים ודחסו אותם היטב. אם לא תדחסו את המוצרים, אם הארגז יהיה ריק בחלק העליון, כשיניחו את הארגזים אחד על גבי השני במשאית, הם עלולים לקרוס, להיקרע ולהתפרק.

5/5 - (3 votes)

איך אדע לבחור מוביל מקצועי?

המלצות הן אחד הכלים היעילים לזיהוי של מוביל מקצועי לעומת חאפר. שוק ההובלות הוא שוק רווי תחרות ופרוץ, ומוביל שצבר המלצות וניסיון והצליח לשרוד את התחרות הרבה בתחום, הוא ודאי מוביל מקצועי שכדאי לבחור בו

לפי מה נקבע מחיר ההובלה?

יש מספר פרמטרים המשפיעים על המחיר, המרחק בין נקודת המוצא לנקודת היעד, כמות התכולה, הנגישות, הצורך בשירותי מנוף ושימוש בשירותים נוספים כמו אריזה מקצועי, פירוק והובלות רהיטים ועוד .גם לתאריך יש השפעה, בעונות השיא המחירים מתייקרים.

איזה סוגים של הובלות אתם מציעים?

חברת נועם הובלות ומנופי הרמה מציעה את כל סוגי ההובלות, הובלת דירה, הובלת משרדים, הובלות קטנות, הובלות מנוף, הובלות לסטודנטים ועוד. בנוסף אנחנו מעניקים שירותים משלימים, שירותי אריזה, פירוק והרכבה של רהיטים ושירותי אחסון.