מובילים בירושלים

אחד התסריטים הקשים העוברים לנו בראש הוא שקבענו עם חברת הובלה, ארזנו הכול, קמנו מוקדם ביום ההובלה, שתינו קפה אחרון בדירה הישנה ואנחנו מחכים, מחכים ומחכים והמוביל לא מגיע.

חברות ההובלה מתחלקות לשני סוגים, מובילים רציניים, מנוסים וותיקים ומובילים חובבנים שבאים, בעיקר בעונות החמות, לעשות מכה ואחר כך נעלמים.

מוביל בעל מוניטין יעשה הכול כדי לשמור על המוניטין שלו, הוא יעמוד במילתו, יגיע עם מספר סבלים מנוסים ויעשה את הכול כדי לשנע את תכולת הבית שלכם ליעדה בהצלחה.

מוביל חאפר עלול להפתיע אתכם, על אף שהוא קבע אתכם את  התאריך ואת השעה, לפתע הזדמנה לו עסקה טובה יותר, הוא נעלם ואתם עומדים חסרי אונים.

 

איך  מזהים מובילים מקצועיים, ותיקים ובעלי מוניטין?

מוביל מקצועי ישמח להציג לפניכם המלצות טובות וחוות דעת מצוינות על אודות העבודה שלו. ההמלצות הן כלי נהדר שיסייע לכם לזהות מובילים מקצועיים ובעלי מוניטין. חפשו המלצות על המובילים בין שכנים, חברים או בני משפחה שעברו דירה בתקופה האחרונה, נעזרו בחברת הובלה והיו מרוצים. גם ברשת האינטרנט אתם יכולים לדלות המלצות וחוות דעת על חברות הובלה, חפשו המלצות בקבוצות פייסבוק, באיזי, באתרי מדרג ובפורטלים ייעודים העוסקים בתחום ההובלה.

חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" צברה אינספור המלצות שאותן תוכלו לראות ברחבי הרשת. צרו אתנו קשר, אנחנו נשמח להראות לכם אינספור המלצות חמות מלקוחות מרוצים.

מוביל מקצועי לא ייתן לכם הערכת מחיר בטלפון. הוא יגיע אל הבית שלכם, יבחן את התכולה, יעריך את העבודה ורק אז ייתן הצעת מחיר. אל תתפתו למובילים שנותנים לכם הצעת מחיר בטלפון, זו יכולה להיות מלכודת דבש. בשיחת הטלפון תקבלו מחיר אטרקטיבי במיוחד שיפתה אתכם לשכור את שירותי החברה, אך ברגע האחרון, ביום ההובלה בבוקר, המוביל ידרוש מכם סכומי כסף נוספים בתירוצים שונים. באין ברירה, תיאלצו לשלם לו את כל מה שהוא מבקש.

מוביל אמין יחתום אתכם חוזה עבודה ברור ומפורט. בחוזה הוא יכתוב את היום והשעה המדויקים, את כמות התכולה, את מספר הארגזים, את הקומה, את הנגישות, את המרחק מיעד אחד לשני ובעיקר את המחיר הסופי.

חברת הובלות ותיקה מציעה את כל שירותי ההובלה תחת קורת גג אחת. החברה מציעה הובלות מנוף, שירותי אריזה, פירוק והרכבת רהיטים, שירותי אחסנה ועוד.

מובילים בירושלים מבטחים את העובדים שלהם ואת התכולה שלכם בפוליסת ביטוח ייעודית. לפני שאתם חותמים חוזה עם חברת הובלה, בדקו האם יש להם פוליסת ביטוח, ומה היא מכסה. שימו לב שפוליסת הביטוח מכסה נזקים גופניים העלולים להיגרם לעובדים ונזקים לרכוש, לתכולה שלכם. אם לא תבחרו בחברה בעלת פוליסת ביטוח ואם ייגרמו נזקים לעובדים או לרכוש, אתם תידרשו לשאת בעלויות.

מוביל מקצועי יעניק לכם שירות אדיב והוא יהיה נעים הליכות וסבלני. אתם יכולים לשאול אותו את כל השאלות ולקבל תשובות מקצועיות ומספקות. דברו אתו על הקשיים הנראים לעין כמו פתח דלת צר, זווית צרה, חדר מדרגות צר, מעלית קטנה ועוד. אל תהססו לשאול, מגיעה לכם תשובה על כל שאלה.

מוביל אמין ומיומן יציע לכם הצעת מחיר הוגנת. כדאי לדעת שהובלות בירושלים מחיר נקבע בהתאם למספר פרמטרים כמו כמות התכולה, המרחק בין שני היעדים, מספר המובילים הנדרשים לעבודה ותאריך ההובלה. בתקופות שבהם הביקוש לחברות הובלה גובר, המחיר  יהיה יקר יותר. אל תתפתו להובלות בירושלים זולות במיוחד, להפך, מחירים זולים צריכים להדליק לכם נורה אדומה. לא אחת מחיר זול במיוחד מעיד על מוביל חאפר ועל הובלה חובבנית.

תחום ההובלות הוא תחום עם תחרות גבוהה, חברת "נועם הובלות ומנופי הרמה" גאה לעמוד בראש הרשימה של המובילים מומלצים בירושלים. החברה מונה מספר עובדים כל אחד מיומן בתחומו וביחד אנחנו צוות מנצח!

 

מובילים בירושלים – שמונה טעויות שאסור לעשות

אל תסכימו ששעת ההובלה תהיה אחרי הצהרים. תמיד עדיף להיות ההובלה הראשונה ביום, גם בתקופות העומס. בשעות הבוקר הכבישים עדיין לא פקוקים וזמן ההובלה מתקצר, המובילים עדיין רעננים נמרצים ומלאי אנרגיות, וגם אתם עדין לא איבדתם את הסבלנות מיום מתיש וארוך.

 כדי למנוע מצב שבו אתם ארוזים ומוכנים וחברת ההובלה לא מגיעה או שהמובילים מגיעים באיחור של מספר שעות עייפים ומזיעים, חשוב לקבוע סעיף בחוזה שדורש פיצוי על כל שעת איחור. רצוי גם להכניס בחוזה סעיף הדורש ערבות כספית למקרה שבו המובילים לא יגיעו ברגע האחרון. רק כך תוכלו להבטיח שהמוביל יגיע אליכם ביום ובשעה שקבעתם אתו.

אל תוותרו על השוואת מחירים, גם אם המוביל אומר לכם שהמחיר שלו הוא הכי זול בשוק. בקשו מהמוביל הצעת מחיר מפורטת לגבי התכולה שלכם. ציינו לפניו את כמות התכולה, את מספר הארגזים ואת השירותים הנלווים כמו שירותי אריזה ופירוק והרכבת רהיטים. בקשו הצעת מחיר דומה ממספר חברות הובלה והשוו ביניהן על בסיס הנתונים השווים. רק אחרי שתשתכנעו שהמחיר המוצע לכם הוא מחיר הוגן ומתאים לכם, תסגרו עם חברת ההובלה.

לעולם אל תשתמשו בשירותים של חברת הובלה חסרת פוליסת ביטוח. לפני שאתם חותמים על החוזה, בררו האם לחברה שבחרתם יש פוליסת ביטוח ואם כן, את מה מכסה הפוליסה. שימו לב שפוליסת הביטוח צריכה לכסות הן את הנזקים הגופניים העלולים להיגרם לעובדים והן את הנזק לתכולה העלול להיגרם בזמן המעבר.

אורזים בעצמכם? אל תחכו לרגע האחרון. אם תחכו לרגע האחרון אתם עלולים לעבוד באי סדר, בחוסר ארגון ולאבד שליטה על מבצע האריזה. הטוב ביותר הוא להתחיל לארוז כבר מספר שבועות לפני המעבר, רצוי לפחות חמישה שבועות, ולארוז בשלב הראשון את הפריטים שבהם אתם פחות משתמשים ורק בשלב האחרון את הפריטים שבהם אתם עושים שימוש יום יומי. את אריזת המטבח השאירו לימים האחרונים, אך לא ליום האחרון ממש. בינתיים עד שתפרקו את כלי המטבח בדירה החדשה, תאכלו בכלים חד פעמיים.

אל תבקשו מהמובילים דברים שהם לא מיומנים בהם. אם אתם, למשל, נזקקים להובלות באמצעות מנוף, בררו עם חברת ההובלה האם היא צברה ניסיון בהובלות כאלו. חשוב לדעת כי לא כל מוביל ידע לבצע הובלות באמצעות מנוף וכדי לבצע זאת בהצלחה יש צורך במיומנויות ייחודיות וניסיון. אם אתם זקוקים, לדוגמא, לפרק ארון קיר כדי לעבור דירה, בררו עם החברה האם היא מחזיקה נגר מקצועי שידע לפרק ולהרכיב נכון את האחרון מחדש.

אל תסדרו את הדירה החדשה באופן זמני, כי אין דבר יותר קבוע מאשר הזמני. כבר בימים הראשונים כאשר אתם מתארגנים בדירה סדרו אותה בצורה חכמה ופרקטית כדי שתוכלו ליהנות מהמגורים בה.

זכרו המפתח להצלחת המעבר ליעד החדש הוא בחירה נכונה של חברת ההובלה.  חברות הובלה מומלצות בירושלים יהפכו את יום ההובלה ליום קל ופשוט הרבה יותר ממה שאתם חושבים. רבים מהלקוחות שלנו מכנים את חברת ההובלות  "נועם הובלות ומנופי הרמה" בשם: הובלות יצאת צדיק, ולא בכדי. הכינוי מעיד על איכות העבודה שלנו, על ההגינות, על האמינות ועל המקצועיות.

איך אוכל לזהות מוביל מומלץ בירושלים?

מוביל מומלץ לא יציע לכם הצעת מחיר בטלפון, אלא יבוא בעצמו להעריך את כמות התכולה, הוא ישמח להציג לפניכם המלצות רבות ויש לו פוליסת ביטוח המכסה הן את הנזקים הגופניים העלולים לקרות לעובדים והן את הנזקים העלולים להיגרם לתכולה שלכם.

לפי מה נקבע מחיר ההובלה?

מחיר ההובלה נקבע לפי המרחק בין הדירה הישנה לדירה החדשה, כמות התכולה ומספר הארגזים, שימוש בשירותים נוספים כמו הובלת מנוף, שירותי אריזה ופירוק והרכבת ארונות. גם לתאריך ההובלה יש השפעה על המחיר, בעונות השיא המחירים יקרים יותר.

מה מומלץ לפרט בחוזה עם חברת ההובלה?

בחוזה חשוב לפרט את כמות התכולה, את מספר הארגזים, את היום והשעה המדויקת שקבעתם, את הקשיים הצפויים כמו בעיות נגישות, היעדר מעלית ועוד ואת המחיר הסופי. אם תפרטו הכול בחוזה, לא יהיו לכם הפתעות בלתי נעימות ברגע האחרון.

5/5 - (3 votes)