אודות

אודותינו

חברת נועם הובלות ומנופי הרמה הוקמה במטרה לספק מענה מקצועי, מלא והוגן לצרכי הובלות בירושלים- לכל סוגי ההובלות והלקוחות.

אנו עומדים לרשות לקוחותינו באמצעות צי רכבים מותאמים לכל מטרה, להובלות קטנות וגדולות, כלים ומיומנות לאריזה, פירוק, העמסה, הרכבה וטיפול בכל סוגי הרהיטים, מוצרי החשמל והפריטים לבית ולמשרד, במקצועיות שאין שניה לה.

כל פניה לנועם הובלות ומנופי הרמה נענית באופן מידי, ולאחר תשאול קצר והבנה של צרכי לקוחותינו, נמסרת הצעת מחיר שקופה והוגנת, על פי אופי העבודה.

אנו מספקים כל שירות בנפרד או לחילופין מעטפת שירותים מלאה, הכוללת אריזה, שירותי נגרות, הובלות הכוללות מנוף, שירותי פריקה ועוד.

חברתנו מספקת שירותי הובלות בירושלים ובסביבה ללקוחות פרטיים, לעסקים ולארגונים, בסטנדרטים גבוהים במיוחד. אנו מספקים שירותי הובלת דירה, משרד, הובלות קטנות, הובלות מורכבות ואחרות.

Awesome Image

למה לבחור בנו?

עם פתיחת החברה חרטנו על דגלנו ערכים של מקצועיות, אמינות ושירות אותם אנו מיישמים באמצעות מספר כלים:
הקפדה על לוחות זמנים

אנו מבינים כי ימי המעבר עשויים להיות קשים ומאתגרים, ועושים כל שביכולתנו על מנת להקל על לקוחותינו. אנו מקפידים על תיאום מראש ועמידה בזמנים, במטרה לאפשר ללקוחותינו לסיים את שלב המעבר במהירות וללא עיכובים.

צוות מובילים מקצועי ומנוסה

 אנו מעסיקים מובילים מנוסים בלבד, בעלי מיומנות לטיפול בציוד ובמוצרים, כלים מתקדמים לאריזה ומעטפת לשמירה על ציוד, נגרים מקצועיים לפירוק ולהרכבה מחדש של ריהוט וצוות אורזים מנוסים ויעילים.

אחריות מלאה

כל שירותינו כוללים ביטוח מקיף ורחב, המספק כיסוי ללקוחותינו מפני כל אירוע, תאונה או מפגע.

בטיחות בעבודה 

אנו מקפידים על סטנדרטים מחמירים של בטיחות בעבודה, בליווי ובפיקוח בכל פרויקט, במטרה להגן הן על עובדינו, הן על לקוחותינו והן על עוברי אורח.

רכבי הובלה

כל רכבי ההובלה של החברה הם רכבים חדישים, מתוחזקים היטב ומותאמים לספק מענה לשלל צרכים וסוגי הובלות בהתאמה אישית.

שירותי מנוף

להובלות מורכבות, הובלות לגובה ולמתן מענה לאתגרי נגישות, אנו מספקים גם שירותי מנוף, המשונע על ידי מנופאי מוסמך, ומתופעל על ידי צוות מובילים בעלי ניסיון והסמכה לעבודה בגובה.